PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809621}

Pułapka

7,0 21 077
ocen
7,0 10 1 21077
4,8 5
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum serialu Pułapka

Kowalewska

ocenił(a) serial na 4

Z odcinka na odcinek obniżam jej ocenę. Jeszcze raz wydrze ryja i sam na nią zapoluje

ocenił(a) serial na 3
regaliah

Dokładnie nie wiadomo dlaczego. Wzięli sytuacje z życia ta sprawę która jest do tej pory nie wyjaśniona.

paulaa900

Nie jestem pewna, ale chyba chodziło tutaj o ostatnią sprawę, jaką prowadził Czarny przed przerwą w karierze (potem się okazało, że załamał się i zaczął pić - stąd ta przerwa). Justyna z Olgą szukały dowodów, że to on mógł spalić Konieczną, a teraz "poluje" na Ewę. Przy okazji wyszło, że w sprawę Koniecznej zamieszany jest też Major i Koman. Stąd wprowadzenie sprawy "z życia".

ocenił(a) serial na 5
roman_zabawa

Myślałam, że tylko ja mam takie odczucia ;)
A tu widzę więcej podobnych opinii.
Irytowało mnie to, że dziewczyna ciągle się darła albo płakała (cały czas na takich samych rejestrach).
Czasami mówiła normalnie, ale dzięki dykcji i/lub dźwiękowcom ciężko było zrozumieć... :(

roman_zabawa

Ha. Rzadko się udzielam na filmwebie, ale wrzask tej dziewczyny tak wytrącił mnie z równowagi, że byłam skłonna założyć temat. Ubiegłeś mnie :) Już myślałam, że to coś ze mną nie tak, bo oglądam odcinki w necie i przewijam, gdy tylko nadciąga burza emocji zbuntowanej nastolatki. Jak inni aktorzy z nią wytrzymali na planie. Co ona w sobie takiego ma, że jej krzyk czy płacz kaleczą ludziom uszy i mózg.

ocenił(a) serial na 7
crazy_mary

Lepiej bym tego nie ujęła! Świetne słowa, odzwierciedlające sytuacje :)

ocenił(a) serial na 6
roman_zabawa

Myślałam, że się czepiam, bo polski serial, ale ona ciągle się drze i to mi przeszkadzało oglądać serial. Ogólnie po tym jej występie oceniam ją słabo

roman_zabawa

Podpisuję się pod tym! Nawet jak teraz pomyślę o wydzieraniu się tej małej to aż mnie skręca ze złości... fatalna gra aktorska!

roman_zabawa

Dziewczyno, jeśli czytasz te opinie taka mała rada od serca: widziałam Twoją wizytę w TVN24 i deklarację, że rezygnujesz ze szkoły aktorskiej na rzecz grania. Absolutnie tego nie rób. Zostań w szkole. Ucz się. W powyższym serialu Twoja kreacja, mówiąc oględnie, jest niestrawna. Niestety, przy całej sympatii, nie dało się tego oglądać bez irytacji.

ocenił(a) serial na 4
rapidity

Dołączam się do apelu. Jedź choćby do samego Howartu. Ucz się.

ocenił(a) serial na 6
rapidity

Spróbuj dziecko swoich sił w komediach może

rapidity

Zastanawiałam się dlaczego się tak nią zachwycają w TVNie, chyba w ramach promocji serialu. Dla mnie też to darcie się jest niewiarygodne. Dołączam się do apelu.

roman_zabawa

Na szczęście w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy, a właściwie musiał pójść, bo telewizje premium oraz portale streamingowe wychowały nowe pokolenie widzów, które jest wymagające i nie zadowoli się byle ochłapem. Dzięki temu na antenę TVN trafił miniserial „Pułapka” online tv pl , za którego reżyserię odpowiada Łukasz Palkowski. Takie nazwisko na stołku reżysera, w połączeniu z Agatą Kuleszą w roli głównej, dawało nadzieję na porządną produkcję. No i rzeczywiście jest dobrze.

ocenił(a) serial na 4
ONLINETVPL

Niestety ale jest dramat A nie dobrze.

roman_zabawa

Ja mam identyczne odczucia. Dosłownie drze ryja.

ocenił(a) serial na 6
roman_zabawa

to pretensje do scenarzystki ktoś jej taką rolę napisał! mi się gra podobała, nie chce sobie nawet myśleć jak się czyją osoby w bidulu krzyk ryk to może ekspresyjny rodzaj emocji.

lemarsch

Scenarzystki w to nie mieszaj. Mała po prostu jest aktorskim drewnem. Odpowiednio zagrać krzyk też trzeba umieć. Ona po prostu wrzasnęła jak pierwsza lepsza amatorka z 'Trudnych Spraw'

ocenił(a) serial na 6
Tracker

ktoś jej na to pozwolił ! jest coś takiego jak dubel! najwidoczniej tak miało być a to że koncepcja ci się nie podoba to inna bajka. wejdź i zrób to lepiej bo najłatwiej krytykować schowany/schowana za serwerem! i

lemarsch

Naucz się pisać po polsku, a potem bierz się za udzielanie innym rad. To nie jest koncepcja, to drewniane dziecko, które ktoś zatrudnił. Dubel ani 10 dubli nic nie pomoże jak ktoś nie potrafi grać.

ocenił(a) serial na 6
Tracker

na bank wiesz co mówisz, jad świadczy o tym że jesteś wielkim człowiekiem z niemałymi umiejętnościami , a ignorancję i chamstwo zasłaniasz krzykiem i impertynencją. lepiej zostań przy swoich "trudnych sprawach" i jeśli łaska przyjeb się do innego buca bo mi się na tym poziomie dysputować z ćwierćinteligentnymi prostakami nie chce !!

lemarsch

Twój brak poprawnej pisowni i bezsensowny bełkot na temat rzeczy, o których nie masz najmniejszego pojęcia oznacza, że ja jestem pełen jadu, krzyku i impertynencji, a do tego jestem ćwierć inteligentnym prostakiem. To w takim razie jak nazwać ciebie? Bo ćwierć inteligencji to zdecydowanie za dużo dla kogoś kto nie potrafi się w sposób poprawny wypowiedzieć, czy choćby zaczynać zdania z dużej litery. Muszę cię zmartwić, ale 'Trudne Sprawy', to jest właśnie twój(z małej litery bo nie mam dla ciebie żadnego szacunku) poziom umysłowy.

ocenił(a) serial na 6
Tracker

mądrego to aż miło posłuchać i nie wiem co to "trudne sprawy" ale ci wierzę !! nie znam się i dlatego nie uzurpuje sobie prawa do krytykowania. kolega megaloman zapewne i w tej kwestii jest fachowcem. i tak na marginesie to jest sieć, forum, hasło a nie list, orzeczenie czy poemat. język jest formą komunikacji -jak nie rozumiesz to nie odpowiadaj. i używanie wielkich liter do zaimków osoby anonimowej której nie znasz jest nie tylko niedorzeczną ale i przesadną egzaltacją stylu !

lemarsch

To ciekawe, że nie uzurpujesz sobie prawa do krytykowania bo przed chwilą usłyszałem 'ekspercką' opinię, że za drewnianą grę rodem z paradokumentalnego serialu Polsatu obsadzonego amatorami z ulicy odpowiedzialny jest...scenarzysta i do tego oświecasz mnie blaskiem swojej wiedzy, że przecież jest coś takiego jak dubel, a ja jestem schowany za kablem/serwerem, więc łatwo mi krytykować. Zdania zaczynasz z małej litery i piszesz w taki sposób, że naprawdę wstyd no i oczywiście wyjeżdżasz z klasyczną dla nieuków gadką, że to nie jest poemat, tylko internet. Wyobraź sobie, że osoba znająca podstawowe normy pisowni języka polskiego stosuje się do nich bez względu na to, czy pisze na forum, czy oficjalne pismo. No, ale co ja tam wiem, przecież jestem megalomanem i ćwierć inteligentem. Zastanawia mnie tylko dlaczego megalomanem. Bo wytknąłem ci błędy w pisowni, czy może dlatego, że nie zgadzam się z twoimi mądrościami w stylu 'jak aktor źle gra, to wina scenarzysty'

ocenił(a) serial na 6
Tracker

to wytłumaczę - nie podejmuje się krytyki kogoś kto z założenia robi to lepiej niż ja, z prawdopodobieństwem bliskim jedności jesteś osobą która nie potrafiła by zagrać tego co koleżanka i nawet nie ma takiej szansy. tobie się wydaje że jesteś lepszy, z góry zakładasz że to drewno a mojego założenia ze to może koncepcja w ogóle nie przyjmujesz do wiadomości. dodaj 2 do 2 i ci wyjdzie megalomania oczywiście oprócz twojego normalnego matematycznego wyniku 7 :-)

lemarsch

Oczywiście, że nie zagrał bym tego jak ona z kilku powodów. 1. Nie jestem kobietą 2. Nie jestem dziewczynką 3. Nie jestem zawodowym aktorem. Niemniej jednak muszę cię rozczarować - posiadam stosowne wykształcenie by móc ocenić, czy ktoś gra dobrze, czy źle, a nawet gdybym nie miał, to są przypadki takie jak ten, kiedy ocenić to potrafi nawet człowiek z ulicy. Nie bardzo wiem też co to za urojone stwierdzenie, że 'wydaje mi się, że jestem lepszy' - kompletnie nie mam zamiaru konkurować z nikim aktorsko i nie twierdzę, że ja bym to lepiej zagrał, ale nie muszę być lepszy by ocenić, że ktoś robi to co robi fatalnie. Tak jest w wielu dziedzinach życia. Nie muszę być piłkarzem na poziomie Cristiano Ronaldo by móc trafnie ocenić kiedy źle przyjmie piłkę albo nie trafi do pustej bramki. Wystarczy, że mam jako takie pojęcie o piłce nożnej itd itp.

Nie przyjmuję, że to koncepcja bo jednak trochę za bardzo się na tym znam, co poradzę? Jaka koncepcja? 'Wydrzyj ryja tak żeby widzowie cię znienawidzili'? Reżyser może powiedzieć 'staraj się brzmieć naturalnie', ale nie wykona za aktora pracy. Można zrobić 10 dubli, ale nie wiem czy wiesz...duble są dla aktorów z umiejętnościami. Pomagają poprawić wersję, która nie pasuje reżyserowi na lepszą po szybkiej konsultacji. W przypadku nieumiejętnej aktorki(o tej dziewczynie nie można nawet tego powiedzieć bo nie skończyła szkoły aktorskiej) czy aktora możesz powtarzać w nieskończoność i niczego to nie zmieni. Będą po prostu kolejne złe duble.

Poza tym jej postać ma wzbudzać sympatię i współczucie innych. Ona tego nie robi co z resztą widać po komentarzach. Mało kiedy się zdarza żeby taka ilość osób hejtowała i nie znalazł się praktycznie nikt w obronie roli bo tego się nie da obronić.

ocenił(a) serial na 6
Tracker

polecam Płatonowa Czechowa w tatrze starym w Krakowie to dwa twoje pierwsze punkty-powody byśmy odhaczyli. a jeśli chodzi o trzeci to twa wiedza przekracza teoretyczną większości aktorów wiec tylko wprowadzić w życie i to na tobie będą psy wieszać i błotem obrzucać totalni laicy i ignoranci.

lemarsch

Polecam nie porównywać sztuk teatralnych gdzie różne dziwaczne rzeczy przechodzą jako 'sztuka' do chcącego uchodzić za realistyczny serialu telewizyjnego.

ocenił(a) serial na 6
Tracker

tak jest !

ocenił(a) serial na 9
lemarsch

Podoba mi się lemarsch, że ktoś to odebrał tak jak ja;) Przecież to dziewczynka z domu dziecka, która była torturowana przez koleżanki, nikt jej nie lubił a opieka nawet nie zwracała uwagi, że robią jej krzywdę (jest parę scen gdy jeszcze jej się obrywa). W momencie gdy spędza już czas tylko z Olgą cz też Czarnym to próbuje coś wskórać swoim krzykiem (tak jak robią to dzieci), pamiętajmy że ma ona 15 lat i miała okropne życie w sierocińcu, a potem te wszystkie historie z jej przeszłości tylko mieszają jej w głowie (

ocenił(a) serial na 6
olaaaaa21

zagrała jak wymagał reżyser /producent /scenarzysta , może się to komuś podobać bardziej lub mnie ale ocena że gra jak drewno to tak jakby zjechać dicaprio za Co gryzie Gilberta Grape’a :-) a akademia doceniła :-)

roman_zabawa

Niestety to prawda, kompletnie nie wzbudzała sympatii a na tle Kuleszy, Lichoty czy tego młodego gostka co grał Kamila wypadała słabo. Musi się uczyć to może coś z tego kiedyś będzie :)

ocenił(a) serial na 7
roman_zabawa

Jezuu! Ja też już nie wytrzymywałam! Co za pretensjonalna, irytująca smarkula.

ocenił(a) serial na 6
julialament

dlaczego oceniasz osobę za role?

ocenił(a) serial na 7
lemarsch

Ale ja nie oceniam osoby jako prywatnie tylko piszę swoje odczucia co do tej wykreowanej postaci. Nie bądź taki/-a przewrażliwiony/-a.

ocenił(a) serial na 6
julialament

ja zrozumiałem że jak wszyscy jedziesz po niej jako aktorce.

ocenił(a) serial na 6
lemarsch

a na debila foresta gumpa mogłaś patrzeć ? :-)

ocenił(a) serial na 7
roman_zabawa

Jest tak wkurzająca, że nie powinna być brana do żadnego filmu ! Z koziej d..y jest lepsza "aktorka" Skąd się to to ulęgło !

ocenił(a) serial na 6
roman_zabawa

Od pierwszego odcinka to darcie ryja mnie denerwowało. Za każdym razem myślałam żeby już ją zabili to w końcu się zamknie. Oglądam wiele różnych seriali ale dawno nie widziałam tak irytującej postaci.

roman_zabawa

@roman_zabawa mam tak samo... nic nie robi tylko na wszystkich się wydziera jakby byli winni jej krzywdy....

ocenił(a) serial na 6
roman_zabawa

O ranyy, myślałam, że tyko mnie tak wkurza to jej wrzeszczenie... A inni na pewno oceniają to jako wyraz jej traumy ;D

roman_zabawa

Identyczne mam spostrzeżenie. Najbardziej mnie dobijało darcie kopary no i te zmienne nastroje: od bardzo wystraszonej do chęci bycia bohaterką za wszelką cenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones