PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 129
ocen
6,3 10 1 311129
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Ciekawe czy jakby to nie był polski film to by krytyka była taka sama. Ja osobiście uważam że to jest jeden z najlepszych polskich filmów dekady, ze względu na jego techniczne wykonanie. Mogę z czystym sumieniem go postawić na równi z ,,Requiem dla snu".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Jesteś tylko frustratem internetowym ktory mysli ze moze atakowac innych przez anonimowosc w necie bezkarnie, ale tak do konca nie jest. Bez odbioru.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

O ile wiem dziewczyna w której zakochał się bohater nie jest pedałem więc jeśli ktoś tu jest idiotą to po raz kolejny pokazuje to troll który zaczepia ludzi w necie bo myśli że jest w nim bezkarny.

ocenił(a) film na 9
Andeddu

Ja wiem ze takich jak ty nap*ala sie w realu za glupote to wyladowuja sie na przypadkowych ludziach w necie, ale jesli juz ktos chce to robic to powinien jednak robic to z glowa a nie sobie urajac w glowie zmieniony przez siebie obraz filmu aby wyzywac ludzi. Jest to oczywiscie chore i wymaga leczenia.

ocenił(a) film na 9
Andeddu

Są różne sposoby na takie osoby jak ty. Można zgłosić cię do adminów FW , ale można i ruszyć ze sprawą dalej i albo początkowo odetną ci internet, albo zostaną podjęte dalsze kroki w twoim kierunku.

ocenił(a) film na 9
Andeddu

Sfrustrowane bachory w necie tez mozna pokarac i np: mozna sprawic, ze rodzice kiedy dowiedza sie co wyprawiaja beda musieli odciac im neta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

już nawet nie czytam tego co piszesz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Myślę, że w twoim wypadku nie ma czego obcinać no chyba, że za pomocą pensety.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Rozumiem, że te wszystkie nagrody dla filmu i uznanie jako jednego z niewielu polskich filmów za granicą to po prostu jakiś błąd. W końcu ty jesteś ekspertem od kina z filmwebu i wiesz najlepiej jak oceniac filmy XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Raczej twoje komentarze poznikały za bardzo obrazałeś i mod usunął XD
To film nie dla ukrytych homodresiarzy. Tylko homo dresy nie cierpią tego filmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Twoje posty zniknęły jak BUŁKI z biedronki w promocji.
Musisz stosować mniej gejowskie obrazy bo ja jestem hetero. Gejowskie teksty zostaw dla swoich kolegów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

To ty jesteś gejem bo probujesz mnie poderwac swoimi zaczepkami

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

,,Gejku"? Ty serio jesteś pedałem, ale mamy z kumplami z ciebie beke. Nie wierzę, że trafiłem akurat na geja który się jara na Salę samobójców:)

ocenił(a) film na 9
Andeddu

co to znaczy sie jara na sale samobojcow. Kup sobie słownik jezyka polskiego. Jesteś gejkiem bo nie podoba ci sie sala

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Tylko się pedałom nie podoba. Nic nie wiesz o ludziach więc wymyślasz takie farmazony. Zapyytałem się paru znajomych gejów i im się nie podoba. Ja jestem hetero i mi się podoba. To film nie dla pedałów. Zdecydowanie pedały gardzą tym filmem tak jak ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Podobno odbył się niedawno marsz pedałów zawiedzionych filmem Sala Samobójców. Z smutku odbyli stosunek analny na ulicach miasta

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Twoi starzy zrobili cie na brokeback mountain przez zapiecie w anala.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

Hahahaha, widzę, że ci już nerwy puszczają pajacu. Nie no, obserwowanie twoich nieudolnych i z góry skazanych na porażkę prób obrażenia mnie to serio dobra zabawa. Idę z kumplami do monopolowca po browary a ty w tym czasie napisz coś jeszcze synu kur*y.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Poszedłeś po browary żeby upić kolegów by cie dymali kiedy sie przebierzesz za miss marca padre dale

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

Szkoda, że już poszedłeś dawać dupy staremu, bo nie możemy się z ciebie pośmiać frajerze. Ale jutro też możesz spróbować napisać coś śmiesznego chociaż z twoim IQ na poziomie szympansa z zespołem Downa, to ci się raczej nie uda dziw*o.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Ja słyszałem że z twojego konta to pisze właśnia małpa podobno rodzina pedałów z brokeback mountain cofnęła się w rozwoju od tego pedalenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Słyszałem, że dałeś 2/10 za Salę Samobójców bo sobie skaleczyłeś wacka chcąc aby bohater sali zrobił ci loda przesz szybe monitora

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

I na takie suche teksty czekaliśmy tyle czasu? Przyznam szczerze, że nie było warto synu kur*y. Musisz postarać się bardziej, ale widzę że denerwuje cię to, ze ktoś ma kolegów a ty nie szmato ze wsi. Jakieś teksty kopiujesz z neta, sam nic nie umiesz wymyślić pajacu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones