PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 310 994
oceny
6,3 10 1 310994
5,8 36
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Ciekawe czy jakby to nie był polski film to by krytyka była taka sama. Ja osobiście uważam że to jest jeden z najlepszych polskich filmów dekady, ze względu na jego techniczne wykonanie. Mogę z czystym sumieniem go postawić na równi z ,,Requiem dla snu".

ocenił(a) film na 4
knocun1

Głupi film aczkolwiek pokazuje jak bogaty dom może stworzyć idiotę. Pokazuje też ilu wykolejeńców jest w necie. Całość marna. Muszę pomyśleć nad oceną .

Ps: Faktycznie nad grafiką troszkę posiedzieli ale szału nie ma. Nie od dziś wiadomo że Polacy są utalentowani w tej materii.

użytkownik usunięty
magik30

Powiedz mi jedno czy ktoś kto wpadł w depresje jest idiotą i wykolejeńcem? Oby ktoś w twojej rodzinie kiedyś nie miał depresji i poprosił cię o pomoc. Odzywa się ten co tak naprawdę nie ma nic ciekawego do powiedzenia ale napisze coś by tylko było napisane, bez żadnego sensu i składni. Każdy w swoim życiu ma prawo czasami zwątpić, pogubić się.

ocenił(a) film na 5

Tylko, jaki jest powód jego depresji? Bo ja odniosłem wrażenie że dlatego że go rodzice za bardzo rozpuścili i nie mów mi, że "Ciekawe co byś zrobił gdyby w mojej rodzinie ktoś miał depresje" Bo tak się składa że osoba z mojej najbliższej rodziny miała depresję i to niedawno i nie wyglądało to tak absurdalnie jak w tym filmie

CoButelka

Brak miłości i uwagi ze strony rodziców? Nadwrażliwość, odrzucenie przez rówieśników, niezrozumienie własnych emocji, odkrycie swojej orientacji, dojrzewanie; długo można byłoby wymieniać

ocenił(a) film na 9
CoButelka

"Tylko, jaki jest powód jego depresji? "
cały film o tym jest, więc dziwne, że tego nie wiesz. a raczej żenujące

ocenił(a) film na 8
CoButelka

jaki jest powód do depresji? haha o kurde, jak ktoś pisze takie rzeczy to się publicznie nie powinien wypowiadać, bo się tylko ośmiesza. Przede wszystkim, depresja nie jest wyborem i rzadko kiedy jest jeden konkretny jej powód.

ocenił(a) film na 8
magik30

ten komentarz pokazuje ilu jest idiotów i wykolejeńców w necie takich jak ty, znieczulica, ignorancja, przekonanie o swojej racji, chociaż twoja wiedza i inteligencja emocjonalna jest mniejsza niż u pospolitego robaka.... tak cię można opisać :)

ocenił(a) film na 4
applellinge

oooo dawno nikt mi nie pocisnął a tu proszę jaka miła niespodzianka <3 . Powodem depresji jest zazwyczaj predyspozycja. :) Jako osoba niepełnosprawna w stopniu znacznym, która całe życie stawia czoła przeciwnościom losu i rywalizuje z osobami zdrowymi a także w ostatnim czasie jest w rozwoju osobistym musze przyznać ze mogę mieć mniej empatii do rozterek małolata, który zastanawia sie jaką ma orientacje. Komentarz pisałem 9 lat temu wiec byłem w innnym miejscu niż teraz ale wtedy też walczyłem.... Przykro mi bardzo ze nie robi na mnie wrażenia że ktoś nie wie czy woli wtyczkę czy kontakt (mając samemu wtyczkę). Dziś mogę dopisać ze to wina marksistów, którzy za wszelką cenę chcą zniszczyc fundamenty naszej cywilizacji. Teraz próbują atakując młodych poprzez lgbt. Bardzo ładnie ze tak wszyscy współczujecie ale co do zasady nie macie w sobie żadnej empatii jak zresztą 95% polskiego społeczenstwa :). Pozdrawiam.

knocun1

Nie wszyscy są mają umiejętność docenienia warsztatu filmowego.

ocenił(a) film na 1
knocun1

Sala Samobójców obok Requiem dla snu? Poważnie? Właśnie straciłem wiarę w gimbozje*baną młodzież

Einshaew

Dać takiemu badziewiu 10? Jezu kochany, sami znaffffcy kinematografii widzę...

ocenił(a) film na 7
Einshaew

no tak, bo dając 1,skreślając prace kamery czy muzyke. Film składa się z wielu elementów :)

ocenił(a) film na 1
Anna_95

Jeśli chodzi o pracę kamery czy muzykę, to SS nie wywarła na mnie wrażenia i pod tym względem, pozdrawiam :)

Einshaew

jezu obok requiem dla snu?! no to są inne światy, ale w mojej opini film bardzo aktualny z społecznym zaangażowaniem no i warsztat aktorów świetny.

ocenił(a) film na 9
knocun1

Dzieciarnia polaczków i polaczki same w sobie po prostu odczuwają gigantyczną zazdrość dla twórców a tym bardziej że poruszany jest problem który ich nie dotyczy co budzi jeszcze większą zazdrość. Film świetny.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Błagam cię, chyba sobie kpisz. To, co przeżywał ten dzieciak, nie ma ani trochę wspólnego z prawdziwymi problemami psychicznymi. Dla mnie komedia.

ocenił(a) film na 9

Bo jesteś bardzo płytka osoba jak większość Polskich widzów i nie rozumiecie jego sytuacji.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

To zwykły zapatrzony w siebie gówniarz, który wynajduje problemy, gdzie ich nie ma. Umarł przez swoją głupotę, nie cierpienie.

ocenił(a) film na 9

Przez swoje cierpienie. Każdy jest inny.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Dobrze, każdy jest inny, ale inteligencją to on nie grzeszył. Według mnie powinni raczej wydać forsę na film o prawdziwych problemach i patologii spotykanej w polskich rodzinach, stawiający samobójców w nieco lepszym świetle.

użytkownik usunięty

Zresztą każdy ma swój gust. Sądzę, iż nie warto ciągnąć tej dyskusji.

ocenił(a) film na 9

Tu nie chodzi o gust. Ten film idealnie oddaje psychologiczna sytuacje bohatera.

Z osobowością jest różnie. U nas w klasie też chłopak tryskał energią, nie mówił o problemach w domu, z ojcem aż tu nagle znikąd bach, powiesił się. A miał dużo przed sobą - 19 lat. [*]

Movie_Crash_Man

A ty nie jesteś ? Cytuję ciebie : "Poza tym pedały nie podtrzymują gatunku ludzkiego. Jakby ich zamknąć w jednym kraju , to by wymarli " Przez ten komentarz nie postrzegam ciebie jako kogoś , kto zawsze ma racje. A film jest do d**y

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Movie_Crash_Man

1. Bezpłodni też nie podtrzymują gatunku ludzkiego.
2. Chodziło mi o to , że piszesz głupi komentarz za głupim komentarzem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Movie_Crash_Man

Ślepy jesteś ? Pisałem , że bezpłodni i księża też nie podtrzymują gatunku , ale gimby się ich nie czepiają. Ty chyba nie masz nic innego do roboty , skoro próbujesz mnie sprowokować.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Movie_Crash_Man

1. Pedały to są w rowerze.
2. Jesteś dresem ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Movie_Crash_Man

A ja jestem darth Rydzyk. Wysyłam do twojego domu oddział moherowych beretów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Zazdrość, że problemy dotyczą w filmie nastolatka z bogatej rodziny, a nie skundolnego gimbusa.

ocenił(a) film na 9
Andeddu

O wiele trudniej utożsamić się z wrażliwą postacią z filmu większości widzów. Ogólnie widzę, że twoje posty mają obrażać ludzi. Napisz coś jeszcze o mojej przeszłości płytki człowieku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

To nie jest film dla idiotów czego jesteś dowodem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
knocun1

Ja tu sie tylko do Ciebie podlacze (bardzo skromnie, bo nie moge odnalezc polskiego programisty!) . Bardzo dobry film! Jestem pod wrazeniem jak jest przemyslany, swietnie zagrany, realizacja na bardzo wysokim poziomie, poruszajacy problemy , cala panoplie problemow dotyczacych dorastajacej mlodziezy. Wszystko jest jest ujete w sposob tak nienachalny a dobitny, czytelny a jednoczesnie pozostawiajacy calkowita swobode widzowie w wyciaganiu wniskow i ocenie postaci, sytuacji, wszelkich zachowan. To bardzo fajny chlopak, niesamowicie wrazliwy, w calkiem fajnej rodzinie i to zejscie w strone ciemnosci mnie po prostu przejelo, wydalo sie nieuniknione a jednak trudne do zaakceptowania.

To jest dla mnie wysmienite, aktualne kino polskie na bardzo wysokim poziomie...musze tu wtracic: ponownie zobaczono nas poprzez pretensjonalny estetycznie , hermetyczny w kwestii problematyki , komplikujacy juz i tak skomplikowana historie Ide. W dodatku lobby bylo tak mocna, ze poprawnosc polityczna wymogla Oscara...pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Andeddu

Tylko na tyle cię stać jeśli chodzi o argumenty?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Mnie to zastanawia jak to jest, że osoby, które potrafią tylko wyzywać i co 2gie słowo przeklinać hejtują ten film. Wnioski nasuwają się same.

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

Oczywiście, że nasuwają się same - ten film to ścierwo, a ty się nie znasz.

ocenił(a) film na 9
Andeddu

Ludzie, którzy hejtują film są źli na własne życie...

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

Hahaha, ciekawa teoria dysmózgu. Sam to wymyśliłeś czy stary ci pomógł?

ocenił(a) film na 9
Andeddu

Twój.

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

Na prawdę błyskotliwa odpowiedź, zaskoczyłeś mnie w ch*j. A teraz idź się zabij bo pewnie jesteś niezrozumianym przez świat nastolatkiem, jak twój idol z tego żałosnego filmu.

ocenił(a) film na 9
Andeddu

myślę, że ludziom twojego pokroju powinno się odcinać neta, bo potrzebuja pomocy jak bohater filmu przez jego nadmiar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones