PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717599}
7,7 139
ocen
7,7 10 1 139

RuneScape
powrót do forum gry RuneScape

Klasyk!

użytkownik usunięty

Czemu nikt o niej tu nie rozmawia? :D

ocenił(a) grę na 10

Dodałem ostatnio tą epicką gierke. Patrze i patrze i nikt nic nie ocenia. W końcu widzę coś ruszylo :P Aż dziw że nie było nawet RS w bazie FW. Jak dla mnie ta gra to geniusz, muzyka, świat fantasy itp. robiły wrażenie. Jak dla mnie to czołówka gier tego typu. Szkoda że twórcy zmienili RS, mogli nic nie ruszać. A teraz widzę jest inna grafika, oraz jakieś debilne filmiki wrzucone w fabułe. To już nie to samo ;//

użytkownik usunięty
KopsonKrk

No cóż, trzeba cały czas coś zmieniać :P
Owszem, wiele decyzji jest kontrowersyjnych.
Jeżeli narzekasz na Evolusion of combat i słaby interfejs, polecam włączyć legacy mode (To takie coś, co sprawia, że masz stary interfejs oraz system walki sprzed EoC)
Ogólnie wiele decyzji mi się nie podoba (np. Solomon's store oraz beznadziejny interfejs), wobec części mam mieszane uczucia (Evoluson of combat), a część bardzo polubiłem (Między innymi Bondy - super sprawa, od teraz nie muszę płacić prawdziwą kasą za membera :P)
Mimo tego wszystkiego i tak grę uwielbiam. Wielkość tego świata, ilość skilli oraz questów sprawia, że ta gra potrafi wciągnąć.
P.S. Ale i tak muszę zganić Jagex za 1 rzecz...
FIREMAKING WCIĄŻ JEST BEZUŻYTECZNY :D

ocenił(a) grę na 10

Mówisz o czymś zamiast membera czy jak, z tym Bondy ?? Nie wiem, na poważnie grałem w RS co najmniej 6-7 lat temu ostanio więc mało co pamiętam oprócz podstawowych spraw.
Słyszałem coś o jakimś RuneScape 2007, że to chyba stare RS czy jak ? Wiesz coś jeszcze o tym ?
Czy da sie ogólnie jakoś zagrać jeszcze w tego starego RSa ? Dużo się ogólnie zmieniło ? Nie grałem po tych zmianach, wchodziłem tylko sobie czasem zerknąć co sie dzieje

użytkownik usunięty
KopsonKrk

Ok, już wszystko wyjaśniam :D
Po 1: Tak, w Rs 2007 da się grać, ale tylko, jak się jest memberem. Jest to stare Rs, bez EoC, bez ulepszonej grafiki itp.
Ale w tym momencie to jest mało opłacalne, bo w życie wszedł legacy mode, czyli coś podobnego, tylko że za darmo... Owszem, ludzie, którzy używają EoC mają przewagę nad old - schoolowcami w pvp, ale to też nie problem, bo istnieją również serwery, które wspierają tylko legacy mode. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, zajrzyj na wiki rs-a, tam to jest jaśniej opisane.
Po 2: Czy dużo się zmieniło? A bo ja wiem...
No, w sumie jest parę fajnych rzeczy.
-Od teraz Taverley jest dla nonów.
-Od jakiegoś czasu wszystkie memberowskie skille są dla nonów, ale tylko do 5 lvl-a (Potem po prostu nie dostajesz za nie expa)
-Dodali trochę misji.
-Pojawił się 1 nowy skill dla membów (Divination)
-No i pojawiły się bondy... Co to są bondy? Świetna rzecz!
Otóż bondy to przedmioty, które możesz kupić za kasę, albo na Grand Exchange. (Tych 6 lat temu GE chyba już było :D)
Co one dają? Otóż dzięki bondom możesz aktywować 14 dniowego membera, wymienić bondy na klucze do treasure huntera lub na monety do solomon's general store.
Obecnie 1 bond stoi na GE za jakieś 5.3m, więc to nie tak dużo.
Mówiąc krótko - od teraz za 5.3m knojów możesz kupować 14 dniowego memba. Super, co nie? :D

użytkownik usunięty
KopsonKrk

A, no i firemaking jest NIECO bardziej użyteczny, bo teraz tam dostajesz jakiegoś boosta do hp i im wyższy masz lvl, tym większy boost masz. (No chyba, że to już wtedy było, ja tam tak dobrze starego RS-a nie pamiętam :D)

użytkownik usunięty
KopsonKrk

... (Musiałem zedytować, bo popełniłem pewien błąd, nieważne jaki)

oj grało się, wszyscy koledzy z klasy tibia ( ci z lepszymi kompami już wtedy wow) a ja w tym czasie dragon slayer i wild, to były czasy.
Gdyby wtedy za 5.3m dawali membera...

użytkownik usunięty
kapi_950

Ale dzisiaj na szczęście można.
(Edit: Bondy na rynku podrożały do 5.8 miliona. Żaden problem :D)

ocenił(a) grę na 10

Yy, ale raczej ciężko nazbierać te 5,8 miliona na free koncie :P Chyba jedynie Yewy w tym pomogą, czy może coś jeszcze?

użytkownik usunięty
KopsonKrk

Tylko yewy? No coś ty, yewy to dzisiaj słaba metoda na zarabianie szmalu :D
Mam 5m, a mam całkowicie free konto. Jakbym chciał, to bym dobił łatwo do tych 6m, ale wydaję teraz na smithing trochę szmalu.
Oto lista metod na zarabianie hajsu (obczaj te dla F2p ludzi, część jest super):
http://runescape.wikia.com/wiki/Money_making_guide

ocenił(a) grę na 10

Ta gra była kiedyś zajebista a teraz jest do dupy..,juz ja tak ulepszyli ze jest prawie nie do poznania.. był taki 1 update po którym przestalem grac - to bylo wtedy jak zrobili Bounty Hunter i nie mozna bylo juz sie prać na wildzie..i jakoś w tym samym czasie wprowadzili Trade limit..sku*wysyny zajeb@ne..

ocenił(a) grę na 10
edzio656

A najlepsze jest to ze po jakimś czasie zrobili runescape oldschool dla starych graczy,a później zaczęli tą wersje ulepszać czaisz to ? Ludzie sa popie*doleni bez kitu..

ocenił(a) grę na 10
edzio656

Jakbym spotkał te szuje z Jagex to bym ku rwa zabił tych szmaciarzy !!! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones