PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371288}
7,0 12 200
ocen
7,0 10 1 12200
Trzeci oficer
powrót do forum serialu Trzeci oficer

Ja stawiam na to, że to była mafia marsylska. Mogą świadczyć o tym ich miny. Dostali przecież info od Kanibala, że Grand nie żyje. Później pewnie mieli wątpliwości czy to na pewno z nim rozmawiają telefonicznie, a widząc go zostali już upewnieni, że to Grand.

W każdym razie strzelanina, o której była mowa w tv nie odbyła się w tym miejscu. Nikt przecież nie powiedział, że akurat tam była jakaś strzelanina. Ta o której mówiono w telewizji, odbyła się z udziałem Araba - którego zatrzymano. W samochodzie w Nicei nie było Araba.

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

A żeby już rozwiać wszystkie wątpliwości cytuję komunikat z tv (przedostatnia scena):

"Do wymiany ognia doszło na parkingu przy torze wyścigów konnych w Nicei."

Jeśli ktoś uważa, że ta uliczka była parkingiem przy torze wyścigów konnych, to serdecznie gratuluję :)

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

A to może oznaczać, że nasz Trzeci Oficer nie został jeszcze spalony i może spokojnie infiltrować mafię marsylską, a jego mina z ostatniej sceny świadczy o tym, że właśnie wkracza do akcji! :)

I to powinien być temat 4 serii!!!

---

Oczywiście są to daleko posunięte domysły, ale kto wie ;)

użytkownik usunięty
Michael_1610

Niestety ja się nie przekonam, bo ten przepraszam za wyrażenie, pieprzony 13 odcinek, który pobrałem zacina mi się wciąż w 11 minucie. Jak debil cieszyłem się wysyłając smsa i co mam z tego teraz? Nic poza wściekłością, byłem bliski walnięcia monitora. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Mam Media Player 11.

ocenił(a) serial na 10

Spróbuj skasować plik i pobrać jeszcze raz. Niestety tylko to mi przychodzi do głowy :)

użytkownik usunięty
Michael_1610

I tego się obawiałem. No cóż, komp mi szwankuje, mój informatyk jutro dokończy robotę:) Jutro pobiorę.

Skoro zagrałeś uczciwie, a itvp nie to proponuję zrobić to inaczej. Wpisz w wyszukiwarkę "trzeci oficer peb" i rozkoszuj się wyborem wersji do pobrania. :)

Michael_1610

Za bardzo kombinujesz. Ci goście w samochodzie to byli luidzie z Al-kaidy. I to byli Arabowie. Nie było tam tego Alika ibn Gebra, ale to pewnie wyglądało tak: Kruszon i Grand sprzedają bombę, rozjeżdżają się , a potem wpadają Francuzi i rozbijają całą siatkę.
P.S Mówiłeś w kilku tematach o agentach serbskich. To dziwne, bo raczej nikt o nich nie mówi.

ocenił(a) serial na 10
wpotapowicz

W komunikacie telewizyjnym było mówione:

"Co najmniej dwóch terrorystów zostało zabitych w strzelaninie z serbskimi agentami wywiadu"

Michael_1610

Co najmniej dwóch terrorystów zostało zabitych w strzelaninie z agentami FRANCUSKIEGO wywiadu"

ocenił(a) serial na 10
Dirty

"...agentami SERBSKIEGO wywiadu"

Specjalnie przesłuchałem to 2x i nadal słyszę SERBSKIEGO... :/

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

Tzn. zgadzam się, że francuskiego wywiadu bardziej tu pasuje, no ale wygląda na to, że jednak serbskiego wywiadu......

Michael_1610

Wygląda na to, że nie słuchałeś uważnie...

Michael_1610

Powiem tak - jak obejrzałem pierwszy raz-słyszałem francuskiego,ale sie nie wsłuchiwałem,później przesłuchałem dwa razy już miałem wrzucac posta że jednak francuski, ale przesłuchałem raz jeszcze. I jeszcze dwa, bo usłyszałem serbskiego...zgłupiałem, choc może przez to żeniewyraźnie to mówi...kolejna zagadka?

sharkey_2

Na 100% mówi "francuskiego"- fakt troszkę niewyraźnie.

ocenił(a) serial na 10
Dirty

Niewyraźnie to może mówić Matejewski do swoich synków ;) Ale nie prezenterka tv. Jest serbskiego, posłuchaj uważnie.

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

No dobra jest 2:1. Czy ktoś jeszcze może tego wysłuchać? :)

Michael_1610

A wcześniej ? "W Nicei francuskie służby bezpieczeństwa dokonały rozbicia miejscowej grupy terrorystycznej (...)"

ocenił(a) serial na 10
Dirty

No to jest jasne. Dlatego napisałem, że bardziej tu pasuje francuski wywiad. Ale mowa jest o serbskim wywiadzie...

Michael_1610

Przesłucham kolejny raz..."francuskiego"...no i odjeżdżam :/
Raz że prezenterka mowi jak mówi, dwa,może chcemy coś usłyszec?

Borys raczej już w serbskim wywiadzie nie robił,tylko jako freelancer sprzedał się Al-Kaidzie, a on mógłby jako jedyny byc wytłumaczeniem.

A co do samej sytuacji - przychylam sie do zdania wpotapowicza:
"Bomba walizkowa W54, trzeba ją dostarczyc do klienta, potem zgarniamy kupca i całą jego siatkę, możemy dotrzec naprawdę głęboko" - mówi na strzelnicy Matejewski.
Chłopcy, przynajmniej w założeniu nie mieli strzelac, przekazują bombę tym słupom od auta i na tym ich rola się kończy - do zgarnięcia grupy Alika będą już inni ludzie, bo jednak Grand i Kruchy do zatrzymania "calej siatki" to mogło by okazac się za mało (chyba żeby zebrac w jednym miejscu,wtedy sam grand by wystarczył ;). Z Polski wyjezdżali tylko Kruchy i Grand, więc siatkę mogli zgranąc ludzie Motyla (Mosad),który przekazał im info na początku, albo Francuzom/ich teren,więc bardziej prawdopodobne/.

Goście od samochodu rzeczywiście nie wyglądali kompetentnie, ale to tylko słupy, Alika - szefa (swoją drogą czy kot Kaczyńskiego nie miał tak na imię? ;) tam nie było,to bomba miała ich do niego doprowadzic.

A na widok Granda raczej się nie zdziwili-generał mówi że wznowili list gończy, by mogli go sprawdzic,więc wiedzieli kto przyjeżdża,zaskoczyc ich mogło co najwyżej że naprawdę przyjeżdza do nich legenda ;).
Gdyby to była maryslska mafia, nie wysłali by trzech mięczaków, którzy nie wiedzą co ze sobą zrobic (przechodzenie z kąta w kąt,trzech bo liczę kierowcę), tylko armię zebraną z całej Nicei (choc i tak Grand pewnie jakoś dałby radę ;)

ocenił(a) serial na 10
sharkey_2

O to mi chodziło - rozpoznali Granda bo o nim było głośno. Już w Oficerach Kanibal mówił, że Marsylczycy wyznaczyli za głowę Granda sporą sumę...

Stąd jeden z tych słupów dał znać drugiemu, że to naprawdę on. Tak to odebrałem.

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

Masz rację z tym kotem! Hehe no to wreszcie doczekałem się aluzji politycznej :) W Oficerach mieliśmy o tańczeniu i śpiewaniu przed komisją... W Trzecim właściwie to już druga aluzja tego gatunku ;)

ocenił(a) serial na 7
Michael_1610

Na 100% powiedziała sebrskiego. Dziwne...
Eh, dawno nie widziałem serialu, w którym ostatni odcinek byłby tak słaby.

ocenił(a) serial na 6
trzysiek

heh wracajac do tego fragmentu za pierwszym razem uslyszalem 'francuskiego', cofnelem kilka sekund pomyslalem o serbskim i uslyszalem 'serbsiego' i tak pozniej kilka razy i za kazdym razem uslyszalem to o czym pomyslalem hehe ot ciekawostka automanipulacji :)

logiczniejszy wydaje sie jednak francuski wywiad - z kazdych wzgledow

Peter_Kurten

Na 10000% jest powiedziane "francuskiego wywiadu". Nie mam co do tego wątpliwości.

ocenił(a) serial na 7
wpotapowicz

Ludzie co wy macie z tym serbskim wywiadem. Prezenterka mówi o francuzach na bank

ocenił(a) serial na 10
MarianP

Na 100% jest serbskiego wywiadu. Przecież to jest wyraźne...

Michael_1610

Francuskiego na miliard procent. U mnie jest to wyraźnie. Zresztą moment wcześniej mówi "francuskie służby bezpieczeństwa".

ocenił(a) serial na 10
wpotapowicz

No to mamy 3:3 w zdecydowanych głosach. Ktoś jeszcze zechciałby wysłuchać? Gramy do przewagi 3 głosów :)

Michael_1610

No to ja się niestety podpiszę pod serbskim bez ponownego słuchania. Też na to zwróciłem uwagę przy pierwszym oglądaniu i z tego co pamiętam była mowa o serbskim wywiadzie. Przynajmniej takie odniosłem pierwsze wrażenie. Jeszcze to sprawdzę. A może jednak usłyszę francuski? :)

M_a_r_q

Ok, jestem w stanie ewentualnie zweryfikować mój pogląd :) Francuski wydaje się bardziej logiczny. Ale jeżeli tam pada informacja o agentach wywiadu francuskiego to jest ona cholernie niewyraźna. Bez wsłuchiwania się obstawałbym przy serbskim ale teraz to już sam nie wiem.

ocenił(a) serial na 10
M_a_r_q

Panowie, logika tego tekstu zostanie wyłożona dopiero w 4 serii :) Nie sugerujcie się tymi francuskimi służbami bezpieczeństwa. Słychać wyraźnie, że mowa jest o serbskim wywiadzie.

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

Skoro tyle osób usłyszało przy pierwszym oglądaniu "serbskiego wywiadu" w tym ja - mimo że zdecydowanie bardziej pasuje francuski wywiad - to coś w tym musi być. Nie sugerujcie się żadną logiką :) Spróbujcie po prostu jeszcze raz tego wysłuchać, niczym się nie sugerując...

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

Przecież na litość boską - gdyby to słowo wymówiła niewyraźnie zrobiliby dubel! Nie zrobili, więc jest "serbski wywiad".

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

jest to zbyt ważna scena, żeby zostawiać takie niedopiedzenia (chyba, że wręcz przeciwnie) :)

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

niedopowiedzenia oczywiście :)

Michael_1610

Tą scenę widziałem trzy razy zanim przeczytałem ten temat i za każdym razem jest francuski. I widziałem ją kilka razy jeszcze po przeczytaniu i dalej jest francuski. Nie wiem skąd u was te wątpliwości, u mnie francuski słychać wyraźnie.

ocenił(a) serial na 7
wpotapowicz

SERBSKIEGO:)

ocenił(a) serial na 10
jonaszmiauczynski

Noo, to mamy sprawę jasną :)

Michael_1610

Nie wytrzymam, wrzuciłem to na rapida:

http://rapidshare.com/files/166694306/1.wav.html

Proponuję ustawić głośność na maxa to może usłyszycie.

Dirty

Słowa 'serbskiego' i 'francuskiego' nie brzmią zbyt podobnie. Ja słyszę wyraźnie francuskiego

ocenił(a) serial na 10
Anex

Nie musiałeś wrzucać. Już ustaliliśmy, że było serbskiego :P

Michael_1610

Lepiej to ściągnijcie bo jest FRANCUSKIEGO. I nie wiem skąd wam się serbski wziął.

ocenił(a) serial na 10
wpotapowicz

Odsłuchałem to nagranie i nadal słyszę serbskiego.....

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

bez jaj panowie...dałem to posłuchac 2 kolegom i sie smiali ze mnie że jestem głuchy bo ich pytam...Podobnie jak ja usłyszeli serbskiego!!!

ocenił(a) serial na 7
Michael_1610

Jesteś fanatykiem Oficera i chcesz usłyszeć to co chcesz:p dziwne zdanie ale nie potrafiłem dobrać odpowiednich słów:D

Michael_1610

Idźcie wszyscy do laryngologa ci co słyszą serbski :P

wpotapowicz

Dla mnie też to nie jest oczywiste. Może skończymy ten temat bo raczej do niczego konkretnego nie dojdziemy.

ocenił(a) serial na 10
wpotapowicz

haha.... jeszcze nie masz skierowania?:P

ocenił(a) serial na 7
mtl7

Wcześniej spikerka wyraźnie mówi "w Nicei francuskie służby bezpieczeństwa dokonały rozbicia miejscowej grupy terrorystycznej" Czyli jeśli przyjąć wasza wersje z Serbami to jest tak: Francuzi rozbijają grupę przestępczą a następnie pojawiają się agenci serbskiego wywiadu którzy wywołują kolejną strzelaninę?! :D:D:D:D:D

wpotapowicz

dobrze powiedziane, nie wiem gdzie wy tam słyszycie "serbskiego". Zdecydowanie jest powiedziane "z agentami francuskiego wywiadu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones