PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541445}

Super Hero Squad

The Super Hero Squad Show
4,8 199
ocen
4,8 10 1 199
Super Hero Squad
powrót do forum serialu Super Hero Squad

nierozumiem jak on to może oglądać jakieś odmużdżannie jacyś dziwacy w zbrojach i pelerynach
mieszkają w sterowcu i chcą pokonać doktora donna ???NIEPOROZUMIENIE KIEDYŚ TO SIĘ
KACZORA DONALDA OGLĄDAŁO I ON BYŁ 100000000000000000 RAZY LEPSZY A NIE JAKIŚ
SUPER HEROSÓW SKŁAD WOGOLE CO TEN DISNEY TERAZ SOBIE MYŚLI PUSZCZAJĄ JAKĄS
HANĘ CHIQUAUĘ(CZYT . CZIŁAŁE) ZAMIAST mM? A PÓŹNIEJ RODZICE SIĘ DZIWIĄ ŻE DZIECI
CHODZĄ W Z PRZEŚĆIERADŁEM N PLECACH I MAJTKAMI NA GŁOWIE KRZYCZĄC GO GO
POWER RANGERS ...

manga_maniak

Hmm... Kolega chyba nigdy nie czytał żadnego Marvela,hm?

ocenił(a) serial na 1
manga_maniak

oj czytałem tylko że te gówno tylko mu psuje reputacje niema wątku o tym że serfer jest z F4 itp nie mówiąc już o duumie ..

manga_maniak

"Jacyś dziwacy (...) mieszkają w sterowcu" - wiesz co, masz rację. Co to za pierdoły? Przecież wszyscy wiedzą, że Hellicarier należy do S.H.I.E.L.D. i jest wykorzystywana wyłącznie przez jej agentów, a nie super herosów! ;)

SkyGuy1212

Zgadzam się że to syf straszny, porażka totalna. Ja wiem że jest skierowany do młodszych widzów ale ja w ich wieku oglądałem kreskowke o człowieku pająku i nie była ona tak bardzo odmużdżająca. W tym przypadku widać ze marvel sie dostraja do ilorazu bajek z jakimi mamy teraz do czynienia. Moim dzieciom przyszłym współczuje. Jednak jest nadzieja bo Marvel tworzy teraz nowy serial THE AVENGERS: EARTH'S MIGHTIEST HEROES i jest on wlasnie tym do czego nas marvel przyzwyczail przez te wszystkie lata. Polecam.

ocenił(a) serial na 1
indyjones

chcą wmówić dzieciom, że thor był gwiazdą rocka

ocenił(a) serial na 7
napruto

Chciałem tylko zauważyć, że ten serial jest produkowany z przymrużeniem oka. Przekazy są proste, nie skomplikowane mające trafiać do najmłodszych odbiorców. Jest tam dużo dobrego, nieagresywnego humoru. To, że postacie z universum Marvela są przerysowane i często autoironiczne, myślę że można zaliczyć jako plus. Nie ma co się napinać i przywoływać argumenty w stylu, że nie, u Marvela nie było miasta złoczyńców i miasta zbirów. Ja osobiście oceniam serial jako lekki i z dużą dawką humoru i śmieszną grafiką. Jestem wielkim fanem zarówno komiksów Marvela jak i DC, a tego typu produkcję uważam za coś świeżego i wartego zainteresowania się na chwilkę, jednak nie będę się podpalał skrajnymi emocjami, bo ewidentnie ten serial na to nie zasługuje. Podsumowując SHS jest bardzo luźnym i śmiesznym pomieszaniem wszystkich bardziej znanych postaci Marvela i jak by ktoś sobie włączył dwa odcinki usiadł wygodnie w fotelu i się nie napinał, to raz że nie miałby nerwicy związanej z tym, że silver surfer, tu nie jest przedstawiony jako postać z F4 i Thor jest potężnym i dymnym bogiem piorunów, a nie gwiazdą rocka, a dwa mógłby się czasem zaśmiać np z wolverina.
PS. Uwielbiam najemnika z gębą i jestem ciekawy jak by przedstawili w SHS właśnie Deadpoola, choć może to nie jest postać dla dzieci. No ale Punisher był ;p

joker89

Zgadzam się :D


P.S. W angielskiej wersji serialu Majorowi SuperHeroCity daje głos sam Stan Lee!

indyjones

Czytając to myślałem że chodzi ci też o tych srawendżersów a jednak znowu docenione to ścierwo.

manga_maniak

Czy wiesz, że power rangers jest z 1993 roku?

manga_maniak

Jedynym plusem jest chyba Mark Hamill jako Red Skull (ma genialny niemiecki akcent), lecz wszystko niszczy ten styl animacji. Może jakościowo "Foodfight" czy "Rapsittie Street Kids: Believe in Santa" to to nie jest, ale i tak odrzuca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones