Belfer
powrót do forum 3 sezonu

Czy ktoś kojarzy tą instrumentalną muzykę bez tekstu która przewija się przez wszystkie odcinki 3 sezonu? Jest to jedna piosenka ale nie znajduje mi jej żaden program do szukania muzyki

generalmatejko

In the house, in a Heartbeat

wazelinwazelin

to nie jest ta piosenka :(

generalmatejko

Ona jest dla ułatwienia na początku pierwszego odcinka 3ciego sezonu już puszczona

generalmatejko

Nie wiem, czy soundtrack jest gdzieś w sieci dostępny, serial natomiast otwierają 2 tematy instrumentalne, rzeczywiście obecne w każdym odcinku, ale to nie są "piosenki", tylko raczej motywy skomponowane specjalnie do tej produkcji.

Jeśli zaś chodziło o coś innego, to daj namiar na konkretną scenę, może coś się da namierzyć, 1 odc. jest na youtubie jakby co.

jan_niezbedny0

wstęp tego odcinka do 01:46 minuty i od 17:44 minuty aż do 19:00 z pierwszego odcinka dostępnego na youtube

generalmatejko

Moim zdaniem są to tematy skomponowane specjalnie do B3 i jeśli jest/będzie gdzieś soundtrack z tego serialu - to tam należy ich szukać.
PS. Ten pierwszy motyw też mi wpada w ucho i po każdym odcinku go słyszę :)

jan_niezbedny0

Dzięki za informację, w takim razie z nadzieją czekam, że pokaże się soundtrack ❤

generalmatejko

Jeszcze tylko dodam, że na wszelki wypadek można prześledzić tzw. "listę płac" - czyli napisy końcowe i tam poszukać tytułów utworów, ale nie wiem, czy takie specjalnie do filmu komponowane są tam zawarte. Chyba niekoniecznie.

generalmatejko

@jan_niezbedny Podbijam. Ten motyw przyprawia mnie o ciarki. Emade - legendarny producent!

generalmatejko

Twórcą muzyki do 3 sezonu jest Piotr "Emade" Waglewski

ocenił(a) serial na 9
generalmatejko

https://youtu.be/AyvN9HGh3Oo?si=zinD8HG_LNuJZdLk

ewkamewka

Z 3 sezonu to chyba mi się najbardziej ten motyw podobal. Bardziej niż całą tą ciagnaca się fabuła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones