Belfer
powrót do forum 3 sezonu

8 x NIE

ocenił(a) serial na 6

Po pierwszym odcinku, który mnie nie porwał postanowiłam dać szansę całości, bo "może im dalej w sezon, tym lepiej będzie.“ Nie było. Dłużył mi się każdy z ośmiu odcinków. Słaba intryga, zero akcji, aktorzy się nie popisali, nawet, a może przede wszystkim - ci znani i doświadczeni [Koman, Kalita, Baka.] Postaci, które miały być czarnymi charakterami, mogą czyścić buty Molendzie seniorowi i Kusiowi z pierwszego sezonu. Fatalna, irytująca młodzież. Nijaka Krawiec, przezroczysty Zawadzki. W trzecim sezonie nie ma nikogo i niczego, co mogłabym pochwalić. Zmieniam ocenę serialu z 8 na 6. Sezon pierwszy zostawił dwa kolejne daleko w tyle i do niego jeszcze nie raz chętnie wrócę.

AvantQueTuDis

Po obejrzeniu całości - wielkie rozczarowanie , już chyba lepszym pomysłem byłby powrót belfra do miejscowości z sezonu 1 , gdzie wszystko zagrało - obsada , scenariusz , był klimat i naprawdę czekało się na spotkanie z bohaterami .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones