Belfer (2016-2023)
Belfer: Sezon 2 Belfer Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek Belfer (2016-2023)

Odcinek 8

1h 2m
6,2 1 124
oceny
6,2 10 1 1124
Belfer
powrót do forum s2e8

Czy finał był dobry? Sam nie wiem minęło dopiero kilka minut po obejrzeniu odcinka... niestety, boję się, że pójście w tą stronę w którą zmierza 3 sezon, okaże się niefortunne dla serialu.

ocenił(a) serial na 8
StanleyIpkiss

Osobiście mam mieszane uczucia. Z jednej strony na pewno się tego nie spodziewałem, natomiast z drugiej... Mam wrażenie, że przekombinowali ostro z tym całym "wywiadem". Kto to widział, żeby agencja z tego samego kraju, zabijała swoich? Nie cofnęli się nawet przed zabójstwem oficera CBŚ? Bez przesady. Nie mogli mu tego wyjaśnić? Po co? Lepiej go zabić jakąś trucizną. Prędzej on by tego nie wyjawił na światło dzienne, niż tytułowy Belfer, który ma więcej powodów iść z tym do mediów. Dodatkowo wydawało mi się, że wiele rzeczy nie trzyma się kupy. Po co on chciał wziąć winę za zabóstwo na siebie? Chciał chronić agentkę wywiadu kosztem długoletniego wyroku? Serio?

Co do samej końcówki - sama furtka zostawiona na 3 sezon akurat jest bardzo obiecująca. Działanie jako profesjonalny szpieg może dodać sporo świeżości i dramaturgii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones