PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 116 150
ocen
7,9 10 1 116150
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

odc 6 - najsłabszy

ocenił(a) serial na 7

Scenarzyści dostali chyba zadyszki, może czas zaczął gonić... Generalnie nieścisłości i rozwiązań na skróty coraz więcej - począwszy od kompletnie niezrozumiałego zachowania Eweliny, która zachwycona wyskakuje z aparatem z ukrycia i wali foty kolesiom od odpadów. Oczywiście potem musiał być problem z odpaleniem skutera i badguy potykający się o własne nogi. Wszędobylski Stuhr, który tłumaczy prokuratorowi jak prowadzić śledztwo... bleh... W ogóle Stuhr zaczyna mnie irytować w tej roli. Składowisko toksycznych odpadów w lesie sąsiadującym z miejscowością. Wypalone kilkaset drzew wokół i nikt o tym wcześniej nie wiedział ??? Poza tym ten Damięcki chodzący z wiecznie wykrzywioną twarzą żebyśmy przypadkiem nie zapomnieli kto tu jest zły. No i oczywiście wydziarany, niezdejmujący ciemnych okularów Fabjański; stereotyp bandziora.
No a na koniec wisienka na torcie - w pierwszej scenie wywiadu z organizatorami protestu widać w tle wyraźnie jak transparent z hasłem spada z płotu aby już w następnym ujęciu wisieć jakby nigdy nic...
Niedbalstwo, łopatologia, masa uproszczeń i kompletnie niewiarygodnych zbiegów okoliczności. Mam nadzieję, że producenci też to widzą.

ocenił(a) serial na 7
frankowski

Istotnie, mnie też zaczyna mierzić ten serial, ta komplikowana na siłę fabuła; ciągnięcie kilkunastu wątków na raz jakby bez pomysłu czy je zamykamy, czy jak i co z nimi.

A zauważyliście, że w migawkach przypominających jest to wspominane, czego akurat dany odcinek będzie się tyczyć. Czyli na przykład tej figurki machającej, czy też odpadów.

frankowski

najlepsze bylo z tym wykrywaczem. Bach go w krzaki.. akurat tam gdzie trzeba bylo...

I gest Stuhra z reka tez klasa ;)

ocenił(a) serial na 7
Vojtala

Hę? Gest z ręką? Przypomnij proszę.

ocenił(a) serial na 3
Piaff

chodzi o ten ruch ręką jak u tych zabawek w kształcie kotków, które ruszają jedną łapką xd też mnie to rozbroiło

ocenił(a) serial na 7
rambocyc

Aaa., faktycznie. Bez sensu to było.

frankowski

7 odc jeszcze gorszy.Wrobili Kusia w morderstwo, Kusia, który zna szczególy biznesowo-przestepczo-urzedniczo-policyjnego układu, a Stuhr pojechał do Rosji negocjować z gangsterami haha.
Jak tak dalej pojdzie, to najbardziej realną postacią będzie alkoholik dziennikarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones