PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 116 185
ocen
7,9 10 1 116185
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

S02E07 Kędzierski

ocenił(a) serial na 8

Jeżeli Kędzierski faktycznie zginął a na to się zapowiada bo obejrzeniu zwiastunu ostatniego odcinka to nie ma sensu myśleć o 3 sezonie,bezapelacyjnie najlepsza postać w serialu

Il_Faraone

No, możliwe że przejmie go ten przełożony. Ale patrząc na zwiastun to sądzę, że belfer zostanie w coś wrobiony. Mowa tam o jakimś brakujący ciału, on jest przesłuchiwany i płacze. Myślę, że te dzieciaki lub sama Halucyna go wyroluję i tak zakończy się serial. Jeszcze przyszło mi na myśl, że być może Magda poroniła te dziecko po wiadomości o śmierci Eweliny. I ta informacja spowodowała ten płacz u Zawadzkiego, ale zobaczymy. Można spekulować ale finał jest nieznany i to jest dobre, każdy tak krytykował ten sezon. Twierdzili, że słaby i fabuła do dupy. A teraz wszyscy myślą co się wydarzy, bo nikt nie zna zakończenia.

ocenił(a) serial na 8
kbdrwnk

No to też mnie śmieszyło że na początku krytykowali a teraz najbardziej przeżywają :P Mi się drugi sezon bardzo podobał od początku,przede wszystkich dzięki Kędzierskiemu,świetnie rozbudowali te postać,co do fabuły to wydaje mi się że Halucyna stanie po stronie belfra,co do poronienia całkiem możliwe bo wątpie by coś innego mogło Zawadzkiego doprowadzić do płaczu w takim momencie

kbdrwnk

Marta, nie Magda

Calogerooooo

Może miałem na myśli Magdę, która jest z Lucjanem w ciąży i na informację o jego śmierci poroni? Czepiasz się szczegółów, każdy zrozumie, że to błąd i zrozumie o co chodzi. :)

kbdrwnk

a nie wiesz ze kobieta w ciazy nie miesiaczkuje?

Justyna_0288

Ty tak na serio?

kbdrwnk

nie rozumiem.. pytasz sie powaznie? Kobieta jak jest w ciazy nie ma okresu!Ile masz lat?

Justyna_0288

Nie wiem, nigdy nie byłem w ciąży będąc facetem. To chyba zrozumiałe?

Matko, kto cię dopuścił do komputera? Może jakoś blokadę rodzicielską powinnaś mieć? Ale skoro już jesteś w internetach to zapraszam do sprawdzenia frazy "sarkazm". To powinno ci na sam początek ułatwić nawigację i umożliwić zrozumienie pewnych wypowiedzi i takich internetowych żarcików.

kbdrwnk

Jezu, jaki sarkazm - nie tlumacz sie sarkazmem teraz. No i co z tego ze jestes facetem? I nie trzeba byc w ciazy. no patrz..Faceci wiedza takie rzeczy

ocenił(a) serial na 9
Justyna_0288

Nie wiem czy sarkazm, czy nie, ale... Są takie przypadki, że jednak kobieta może krwawić w czasie ciąży xd

Justyna_0288

Jezu moje oczy. Widocznie trzeba, więc tłumaczę:
Sarkazm był już w momencie: "Może miałem na myśli Magdę, która jest z Lucjanem w ciąży i na informację o jego śmierci poroni? Czepiasz się szczegółów, każdy zrozumie, że to błąd i zrozumie o co chodzi. :)" chodziło o to, że mimo że się pomylił w imionach to i tak każdy wie o co chodzi, a to stwierdzenie o ciąży to najczystsza IRONIA, just.

unique6596

Ale to nie ma nic wspolnego z sarkazem , ironia czy czym tam chcesz..
Facet pomylil imiona tak, ale usprawiedliwiajac swoja pomylke, osmieszyl sie jeszcze większą pomylką......
W tym sęk..

ocenił(a) serial na 9
Justyna_0288

Niekoniecznie, każdemu się zdarza. Człowiek jest tylko człowiekiem, a nie maszyną która cały czas działa sprawnie i idealnie

ocenił(a) serial na 6
kbdrwnk

Ten przełożony stylizowany na Gary-ego Oldmana? Coś zbyt wiele tych śmierci ostatnio. Wolałabym, żeby policjant jednak przeżył... Ewelinę też niepotrzebnie zabili.

creep_

Dla mnie tez on wyglada jak Gary Oldman

Justyna_0288

Pierwsze skojarzenie. Nawet nie sprawdzam, jak się nazywa w serialu, bo gdy o nim mówię, mówię per "ten Gary Oldman".

ocenił(a) serial na 7
Il_Faraone

Zgadzam się w pełni co do Kędzierskiego. Nareszcie doczekałem się odcinka niemal w pełni poświęconego jemu.
Można gdzieś obejrzeć zwiastun 8 odcinka?

ocenił(a) serial na 9
Tyski_Daro

https://rutube.ru/video/a8188968dbf04a1a9567fb49ac7e812e/?pl

Il_Faraone

Ja też tak uważam. Genialna postać. Obawiam się, że finał drugiego sezonu nie wyjaśni całej sytuacji tak ładnie jak finał pierwszego sezonu. Nie mogę się doczekać finału.

Il_Faraone

W tym sezonie - zgodzę się, ale na pewno nie w całym serialu. :)

ocenił(a) serial na 7
Il_Faraone

Ciężko mi uwierzyć, że Kędzierski zginął. Jeśli tak, to byłaby to jedna z najdurniejszych śmierci, jakie widziałem w TV. Skoro scenarzyści serio chcieli go zabić, to równie dobrze mógłby dostać z pistoletu w głowę od Lucka na tym dachu i cześć pieśni. Poza tym wątpię, żeby mieli potwierdzać śmierć jednego z głównych bohaterów na jakimś zwiastunie.

ocenił(a) serial na 9
vandal1234

Nie jakimś zwiastunie, bo to oficjalny zwiastun.
Nie ma pulsu a potem leży na kozetce i zaznaczają mu miejsce rany kółkiem. Też chciałbym wierzyć, że to tylko środek nasenny. Może to coś, czego używali podczas zabaw z bronią w lesie i agent jednak będzie żył?

barton9

Szymon Warszawski w którymś z wywiadów wspominał, że dopiero gdzieś w połowie dostał scenariusz ostatniego odcinka i czytał sceny w których się pojawia, tak więc: po tym jak mu coś wbito w szyje będzie w szpitalu i pojawiać się będzie tylko na chwilę, lub też faktycznie zginie a jego postać będzie występować poprzez retrospekcje.

ocenił(a) serial na 8
Santero34

Wydaje mi się że nie ma co się łudzić,nie bez powodu w zwiastunie pojawia się dwa razy,i dwa razy jako martwy,poza tym najprawdopodobniej jest to sekcja zwłok,więc wydaje mi się że w ostatnim odcinku się pojawi,ale tylko jak trup,niestety...

ocenił(a) serial na 7
Il_Faraone

Jeśli tak to pokazywanie tego w zwiastunie jest dosyć słabe. Zawsze pozostawałaby ta wątpliwość - zatruty czy tylko uśpiony? A tak to mamy śmierć jednego z głównych bohaterów ukazaną w trailerze.

ocenił(a) serial na 8
vandal1234

No tak to wygląda,chciałbym się mylić ale jest wyraźnie pokazane,ale żeby w taki sposób uśmiercić najlepszą postać w serialu...ech

Santero34

W tym wywiadzie powiedział też, że większość aktorów na początku znała scenariusz tyko 6 odcinków, a on sam 7, a dlaczego, to się okaże. Tak jak piszesz, dopiero w połowie zdjęć dostał 8. Co za tym idzie - nie żyje na 100%.

ocenił(a) serial na 9
Il_Faraone

Bardzo dobry odcinek. Ciekawią mnie dwie rzeczy:
1. Halucyna powiedziała Luizie, że Tymek się w niej naprawdę zakochał... A po jego zachowaniu wynika, że wykorzystał ją właściwie tylko żeby mieć wtyki przez vloga. Jak to właściwie jest?
2. O co chodzi z tym dziwnym pustym mieszkaniem połączonym z chatą Halucyny?

Byle do poniedziałku :D

skaczenaplecki

1. Gdybyś nie zauważył/a Halucyna ma sporo tajemnic i jakieś małe kłamstwo wciśnięte Luizie to naprawdę nie jest dla niej problem.
2. Skąd niby pomysł, że to jakieś połączone mieszkanie? Po prostu dom jest pusty, wszystko wskazuje na to, że zarówno dom jak i rodzice są podstawieni.

Il_Faraone

Wcale mnie nie zdziwi jak się okaże, że Kędzierski jest (był?) czarnym charakterem. Żeby był zaskok, to za całym tym cyrkiem musi stać ktoś kogo mamy cały czas na widoku. Po pierwsze pan Radosław strasznie był nerwowy i chamski wobec Zawadzkiego - przyciskanie, szantaże, ten nasłany śliski typ od wodomierzy. Po drugie znał ułożenie ciała młodej Walewskiej. Po trzecie zostawił Ewelinę bez ochrony, a na miejscu jej śmierci pojawił się ostatni, mimo, że na bieżąco miał podgląd na jej ostatnią drogę. Po czwarte dziwnie szybko starał się zamknąć sprawę. Po piąte zdziwienie (aktorsko aż przerysowane) Lucjana na widok wstającego po strzale Kędzierskiego. Zawodowego handlarza bronią raczej nie zdziwiło, że koleś miał kamizelkę i ona zadziałała. Radek był po cywilu, bez odznaki na zewnątrz, więc Lucjan nie mógł się też zdziwić, że to CBŚP a nie Ruski. Wydaje mi się, że panowie się znali osobiście i to nie z relacji ścigający policjant - uciekający bandyta. Po szóste, gdyby istotnie był wtyką w CBŚ i ukręcił łeb jakiejś naprawdę grubej sprawie to mógłby stać się niewygodnym świadkiem do wyeliminowania. Dlaczego w klubie celem był on, a nie Zawadzki ?
To by było na tyle. Jest trochę luk i zapytań do tej teorii, ale coś czuję, że nie będziemy po nim płakać. Jak coś to w niedzielę odszczekam.

barnee

Masz sporo racji, ale gdyby faktycznie to Kędzierski nakręcał całą spiralę wydarzeń to jaki miałby cel w ściąganiu Zawadzkiego do Wrocławia i narażanie się na bycie zdemaskowanym przez Belfra?

olka0207

Lucek myslal ze to "ruski" :) mowi do Radka "Nu, pogodi! *uju" strzela i widzi ze cos nie tak ,bo gangusy to raczej w kamizalkach nie smigaja :) jakby sie znali to by wiedzial ze to oficer cbs a nie "ruski"

Masz racje ze dziwne ze ktos chcial zabic oficera cbs a nie Belfra ,podobnie jak Eweline moze cos widzieli wiedzieli o czym my sie dowiemy w niedziele wieczorem :) oby tylko ladnie tworcy z tego wybrneli
ja caly czas juz w ktoryms poscie:) wracam do tego ze Radek sciagnal Belfra zeby dowiedzial sie gdzie tak tajemniczo znikaja uczniowie tego LO nie zostawiajac nigdzie sladow swojej obecnosci

olka0207

Potrzebował Belfra do uzasadnienia zabicia Lucka. Sam Kedzierski jest super mafiozą i chce przejąć handel bronią :D

Vojtala

nie powtarzaj tych pierdół z fejsa

Justyna_0288

ale ktos z policji moze byc to zamieszany ale nie Radek.
wyslanie Kedzierskiego do Walbrzycha np. moze tez ten sms
moze komus przeszkadzal byl za blisko i pewnie przez to zginal

wi_ma

nie mam fejsa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones