PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 116 185
ocen
7,9 10 1 116185
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

Nie oglądajcie tego badziewia! Nie psujcie sobie I sezonu. Sharknado przy tym to fenomenalny dramat! Szkoda tylko Maćka. Zwłaszcza po drugim epizodzie. Jeszcze bardziej szkoda, że nie można "gwiazdkować" osobno sezonów. "Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić" reżysera i resztę ekipy. Dlatego powiem tylko - bagno!

ocenił(a) serial na 5
Millais

W porządku. też się z tym zgadzam. Ale nikt nie każe Ci tego oglądać.

AnkaJ_3

No tak. Zapomniałem dodać, że kończę przygodę z Belfrem na drugim epizodzie drugiego sezonu. Do tego też nikt mnie nie zmuszał. Ale gdybym go nie obejrzał, to nie mógłbym... przestrzegać. Prawda Aniu?
Tak sobie myślę jeszcze Aniu, że nikogo, kto krytykuje ten serial na forum za drugi sezon nikt nie zmuszał do oglądania. Śmiem nawet twierdzić, że dopiero teraz, po drugiej części oglądanie go może być na przykład sadystyczną karą.

ocenił(a) serial na 7
AnkaJ_3

Skąd niby wiesz że nikt mu nie każe oglądać ?

ocenił(a) serial na 7
Millais

Nie jest tak źle, przynajmniej coś się dzieje :) w '24' takie odjeby były w każdym odcinku, a i tak prawie każdy uważa ten serial za kultowy. Z Belfrem jest taki problem, że zawiesił sobie poprzeczkę tak wysoko, że teraz jak obniżył loty, to ludzie się srają jakby im psa zabili.

ocenił(a) serial na 9
Millais

Porażka 0/10 dno i metr mułu!

Millais

1. sezon był dobry przez 8 odcinków.
Dobry klimat, dobre mieszanie itd.
Później serial okazał się największą klapą polskiego kina XI wieku
Milion ciekawych teorii było na forum, a końcówka okazała się błazenadą

Millais

Obejrzałam cały II sezon i powiem tak : dno, dno i jeszcze raz dno. Nie czekam nawet na III bo już wiem, że nie warto. Rozczarowanie totalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones