PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 116 185
ocen
7,9 10 1 116185
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

Dobrowice Peaks

ocenił(a) serial na 4

W małym miasteczku ginie wzorowa uczennica, blondynka. Zostaje znaleziona na łonie natury, blada. Nasz protagonista przyjeżdża do miejscowości i próbując wniknąć w życie mieszkańców zajmuje się sprawą. Sam skrywa jakąś tajemnicę. W śmierć zamieszane są substancje odurzające i czyny lubieżne. Mamy chłopaka zmarłej dziewczyny, bliską przyjaciółkę, małego dilera, osobę chorą na umyśle i masę osób z różnym stosunkiem do już martwej dziewczyny. Kto zabił? Podobno do następnego sezonu muzykę będzie robil Angelo Badalamenti.

ocenił(a) serial na 9
ftv

Obstawiam, że z zabójcą będzie podobnie. Może nie ojciec, ale np. Pieczyński. Wuefista pewnie jest ojcem dziecka, a denatka córką Stuhra.

ocenił(a) serial na 7
glodny

Wuefista to pewnie taka zmyła na obecnym etapie fabuły, podejrzanie wygląda też Pieczyński.
Po 2 odcinkach najmniej prawdopodobnym sprawcą jest tytułowy bohater, ciekawe czy tak zostanie do końca.
Film trochę zamerykanizowany, szczególnie w obrazie licealnej młodzieży.

ocenił(a) serial na 8
Grisza_4

Z tego co wywnioskowałem to tytułowy bohater jest ojcem zmarłej.

ocenił(a) serial na 7
Szuri21

Na chwilę obecną niby tak, ale rodziny w tym miasteczku są ostro pogięte, wiec byłbym tego taki pewien.

ocenił(a) serial na 7
Szuri21

Po drugim odcinku wiadomo że belfer był ojcem zabitej, a wuefista to pedofil, dlatego przez uczennice został wytypowany na mordercę.

Grisza_4

Kto wie, jak Nauczyciel, biegając po lesie, trafił od razu na miejsce znalezienia zwłok. Kto mu je wskazał?
I kto dał mu znać w Warszawie, ze ta jego córka nie żyje? Jej matka, miała wciąż do niego kontakt, chociaż pewnie przez lata się do siebie nie odzywali? Dziewczyna zmarła 30 sierpnia,a on już przed 1 wrzesnia, przed rozpoczeciem roku szkolengo, dojechal tam i załatwił sobie etat w szkole? Nie za szybko to wszystko?

ocenił(a) serial na 7
glodny

glodny, ty Mendo? Czy ty własnie zdradziłeś, kto zabił laure palmer?!

glodny

Jestem na pierwszym odcinku Twin Peaks i właśnie dowiedziałam się kto zabił. Dzięki.

ftv

Zabojca jest jej najlepsza przyjaciolka, ktora podkochiwala sie w jej chlopaku :), to moj strzal, widac to po scenach, ona placze za Mackiem, nie za Przyjaciolka zauwazcie. Miala motyw zazdrosc i takze wiedziala ze jaj przyjaciolka zdradza go z faciem of WFu.

ocenił(a) serial na 8
arbuz55555

Też tak pomyślałem, problem w tym, że jednak wiązanie i pobicie to jednak trochę zbyt dużo na dziewczynę. Być może ktoś jej pomógł.

arbuz55555

Być może, to ciekawy trop. Wydaje mi się jednak, że scenariusz ma manierę bycie jednak głębszym i intryga będzie dużo bardziej zawiła. Zastanawiający jest fakt eksponowania rodziny filantropów oraz motywu z zakupem ziemi - teoretycznie nie ma on nic wspólnego z zabójstwem, dlatego właśnie radzę mu się bardziej przyjrzeć.

oppserwatorr

rodzina filantropow byc moze jest eksponowana gdyz wywieraja oni presje na komendanta aby zamknal te sprawe jak najszybciej ale tez mi sie wydaje ze ktoras z postaci brala czynny udzial w morderstwie, byc moze jako wydarzenie nastepujace po morderstwie czy cos takiego. W serialu Detektyw tez bylo wiele takich tropow, jak np seks grupowy ktory probowala nasladowac coreczka policjanta swoimi lalkami, ten trop do niczego nie doprowadzil.

ocenił(a) serial na 5
arbuz55555

Obstawiam zone filantropa. Dowiedziala sie, z Mloda jest w ciazy z jej mezem i zalatwila sprawe po swojemu

ocenił(a) serial na 7
arbuz55555

też mi to przeszło przez myśl;)

ocenił(a) serial na 7
ftv

Mnie zastanawia scena, kiedy to chyba Pieczyński spotykał Stuhra i wuefistę (wybaczcie, jeszcze nie pamiętam imion postaci) i powtarzał do Stuhra, że "jego już tu widział" a wuefista szedł w zaparte, że ten dopiero przyjechał.

Czyżby Stuhr już wcześniej błąkał się po okolicy? Może chciał obserwować swoją "córkę" i widział jak została zabita, ale nie widział kto zabił. Albo sam ją czemuś zabił. On ukrywa więcej niż się wydaje. Wuefista to za łatwy trop, ci korpo gangsterzy i dilerzy też.

A może ojciec, dowiedział się, że córka nie jego i że się puszczała?

ocenił(a) serial na 4
Kasiek_haz

Pieczyński wyjaśnia mu potem, kiedy go widział, w latach 90-tych.

ocenił(a) serial na 7
ftv

racja, mój błąd, dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones