Włodzimierz Nowak

6,4
221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Włodzimierz Nowak


W większych miastach Polski, tudzież Stanów Zjednoczonych można zobaczyć znakomity program kabaretowy w reżyserii Włodzimierza Nowaka: MISTRZOWIE POLSKIEGO KABARETU: Magda Zawadzka, Jan Kobuszewski, Wiesław Michnikowski, Jan Kociniak, Wiesław Gołas, Wiktor Zborowski, Marian Opania i Włodzimierz Nowak. Gorąco polecam.

henrykschick

Tu są zdjęcia. http://press.mwmedia.pl/press4/?cmd=4&id=3477&page=1 Zdjęcie Włodzimierza Nowaka jest pod nr 78. Ja go pamiętam z jakiegoś PRLowskiego "teledysku" Alibabek. Śpiewały "O mamo, o mamo, jaki pan śliczny!" a on stał w tle, nic nie mówił, tylko mrugał podmalowanymi oczami. A ja (kilkuletnim brzdącem będąc) pomyślałam sobie wtedy "phi! To ma być sliczny?" Potem go dłuuugo nie widziałam i dopiero niedawno, ogladając w TV tenże kabaret "zaskoczyłam" "No przecież to "pan śliczny"!!!". Wspaniały był ten lingwistyczny dialog z Kociniakiem. Czy ktoś ma może tekst, albo link do niego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones