Krzysztof PieczyńskiI

7,9
21 623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Pieczyński

Wymarłe wartości

użytkownik usunięty

Witam Pana bardzo serdecznie!
Bardzo mi się spodobały Pana wypowiedzi w wywiadzie,zamieszczonym ostatnio w internecie.
Pisze Pan o tym,iż szuka Pan kobiety uduchowionej,inteligentnej...
Niestety w obecnych czasach wymarły prawdziwe wartości moralne,takie jak: uczciwość,lojalność,szlachetność,odpowiedzial-
ność.Oczywiście można spotkać czasami u ludzi te cechy.ale niestety rzadko...Dlatego doceniam bardzo Pana osobę,zwłaszcza,że jest Pan osobą publiczną i pomimo to sława nie zmieniła Pana szlachetności.Ja też,podobnie jak Pan jestem osobą samotną i pomimo,że szukam tej swojej drugiej połówki już od kilkunastu lat,dotąd nie udało mię jej odnaleźć. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję. Dlatego też podzielam Pana podejscie w tej kwestii. Dla mnie miłość powinna wyglądać tak,jak ta z z listu św.Pawła do Koryntian.
Nie wiem,czy kiedyś wogóle przeczyta Pan tą wiadomość,jeśli jednak spośród wielu e-maili dotrze Pan do mojego,to proszę napisać chociaż kilka słow. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.Basia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones