Kazimierz Kutz

Kazimierz Julian Kuc

7,7
895 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Kazimierz Kutz

Reżyser: wybitny. Polityk: skompromitowany zadziwiająco knajackimi wypowiedziami. Człowiek: miażdżyca jest bezlitosna. Bilans: szkoda straconego życia.

Dark_MDM

Ale pierdzielisz jak poparzony. Jakiego straconego życia ?

Całym jego życiem było kino a nie polityka a to jest portal filmowy i skupmy się na dorobku reżyserskim.

Reszta jest dal pudelków tudzież innych super expresów lub polityka.pl
Sry ale w dupie mam jego przekonania i wypowiedzi. Oceniam filmy.

perun_6

A ty jesteś rzecznikiem prasowym Kutza? Kimkolwiek z resztą jesteś nie mam zamiaru z tobą dyskutować. Używasz języka równie knajackiego jak on. I ty śmiesz pouczać, że to jest portal filmowy? I ty przekonujesz, że oceniasz filmy? Z takim językiem możesz co najwyżej oceniać marne wybryki Wojewódzkiego, albo pożałowania godne seanse Palikota.

Dark_MDM

Kolego sympatyczny , może podyskutujemy merytorycznie ? to mło że doceniasz wybitność jako reżysera, tu się prawie zgadzam chociaż " bardzo dobry " jak dla mnie wystarczy, do jednej kategorii ze Scorsese i Antonionim bym P. Kazia nie "wrzucił". Natomiast widzę że dałeś oceną 10 kilku mało wartościowym wg. mnie filmom pół-dokumentalnym. Ocena 10 - to "arcydzieło" i osobiście staram się go nie nadużywać -więc pytam czego są to arcydzieła wg. Ciebie ? gry aktorskiej ,scenariusza ? czy tylko wg doraźnych poglądow politycznych rozdajesz swoje oceny ...

Dark_MDM

Kolego sympatyczny , może podyskutujemy merytorycznie ? to mło że doceniasz wybitność jako reżysera, tu się prawie zgadzam chociaż " bardzo dobry " jak dla mnie wystarczy, do jednej kategorii ze Scorsese i Antonionim bym P. Kazia nie "wrzucił". Natomiast widzę że dałeś oceną 10 kilku mało wartościowym wg. mnie filmom pół-dokumentalnym. Ocena 10 - to "arcydzieło" i osobiście staram się go nie nadużywać -więc pytam czego są to arcydzieła wg. Ciebie ? gry aktorskiej ,scenariusza ? czy tylko wg doraźnych poglądow politycznych rozdajesz swoje oceny ...

Dark_MDM

diagnoza Twojej osoby : - wadliwie działajace orany : mózg

Dark_MDM

daj se spokój człeku ciemny.

Dark_MDM

"Knajacki ":DDDD Powtarzasz się.Nie zna się innych zwrotów??? Braki w wykształceniu?:DDD Skończ podstawówkę i poczytaj więcej książek, a nie tylko "Nasz Dziennik".

llama777

No i nie odpisał Ci... Może się nieborak połapał, ze ten "knajacki język" Kutza to był jednak wersal w porównaniu z jazgotem pisiorów :)

Dark_MDM

COOOOO !!!!!!!! Polityk skompromitowany? co ty bredzisz? Bo jedzie po pisiorach i innej ciemnocie jak po burek kobyle.

Dark_MDM

...
OK, nie podobała ci się jego działalność polityczna, wypowiedzi itd. I to już podpada pod "stracone życie"? Nie wiedziałem, że poprzeczka wisi tak nisko...

Sqrchybyk

Dla małych ludzi, którym kaczynski zasłonił cały świat nawet bardzo nisko... :)

Dark_MDM

No, ty za niego wiesz, że miał "stracone życie"...
W łeb się puknij.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones