Katarzyna Chrzanowska

7,4
666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Chrzanowska

Wystarczy obejrzec polski serial telewizyjny pt."Adam i Ewa". A przekonacie sie!!!! Gra w nim poprostu wspaniale. Adam i Ewa to moj najlepszy polski serial. Na poczatku uwazalam ze polskie seriale sa beznadziejne, lecz sie mylilam:(. Jest poprosty SWIETNY!!!!. A aktorka Katarzyna Chrzanowska ktora grala Ewe poprostu ,brak mi slow, jest the best!!!!!!!!!!!!(razem z najprzystojnieszym aktorem polskim ktory byl Waldemar Goszcz). To naprawde utalentowana osoba. Powinna wziasc sie do pracy i wystapic w paru filmach azeby wiecej o nie mowiono. Bo jest warta tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

użytkownik usunięty
b_ballAnia86

Zgadzam sie w zupelniosci!Mnie rowniez bardzo zaimponowala swoim talentem!Gra poprostu swietnie gra!

użytkownik usunięty

No cóż...jestem dokładnie tego samego zdania, co moi poprzednicy - ta aktorka jest naprawdę rewelacyjna!!! Imponuje mi swoją osobowością, talentem, poczuciem homoru, a także urodą, której wiele pań w tym wieku (i nie tylko) moze jej pozazdrościć!! :)) Szkoda tylko, że tak rzadko pojawia się na naszych ekranach. Miło byłoby znów ją zobaczyć na dużym ekranie :))
p.s.
3mam mocniutko kciuki za Panią Kasię :))

użytkownik usunięty

trudno sie nie zgodzic! Mam troche mniej lat (niewiele i bardzo przepraszam za niedyskrecje) niz P.Chrzanowska, ale uwazam, ze to bosko piekna kobieta i twierdze to juz od momentu gdy ujrzalem ja jako elze w "Pograniczu w ogniu" theo

użytkownik usunięty

uwielbiam Kasie jest piekna i zdolna aktorka

użytkownik usunięty

Tak to prawda uwielbiam ja ogladac w Adamie I ewie to profesjonalistka

użytkownik usunięty
b_ballAnia86

Ja zgadzam się z tym w 100% a nawet i więcej. Po prostu jest to moja ulubiona aktorka i jest najpiękniejsza. Ma urodę, talent i jest naprawdę wspaniała !!!!!!!!!!!!!!

b_ballAnia86

Jest bardzo słabą aktorką ,przeciętnej urody.

b_ballAnia86

Tak masz rację. Też bardzo lubię Kasię Chrzanowską. Bardzo mi się podoba jej gra w serialu Adam i Ewa. Masz może jakieś wywiady z Kasią albo Waldkiem???

basia910

co takiego rewelacyjnego w tym serialu ? kolejny tasiemiec o milosci itp

b_ballAnia86

«Na poczatku uwazalam ze polskie seriale sa beznadziejne, lecz sie myliłam» A ileż tych telenowel było przed "Adam i Ewa", że tak złe zdanie zdążyłaś sobie o nich wyrobić? Trzy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones