Kamilla Baar

Kamilla Krystyna Baar

6,8
8 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamilla Baar

pytam, bo jestem prawie pewien, iż kiedyś jej nos wyglądał inaczej, czyli był nieco większy i trochę garbaty

RainMaker86

miała. Całkiem niedawno

RainMaker86

no pewnie, przecież widać na kilometr. Wygląda lepiej, jeśli poprawiło jej to nastrój i szanse na role- to ok. Co prawda teraz trochę plastikowa, ale pewnie facetom się podoba ;)

clavier

a ja nie uważam żeby wyglądała plastikowo ....

aga553

mi trochę Barbie zajeżdża jednak, ale co kto lubi ;)

RainMaker86

o rany, rzeczywiscie, co ona zrobila z tym nosem? az niepodobna jest do siebie. szkoda bo wczesniej byla charakterystyczną postacią w filmach a teraz bylejaka nijaka.

RainMaker86

powiem więcej, tabloidy jej teraz żyć nie dadzą po tym, jak wyszło na jaw, że zostawiła męża... pudel już ujada na temat jej operacji, wkrótce można się spodziewać, że wywloką więcej brudów, żeby ją zdyskredytować jako aktorkę ;/

tolerancja91

no może nie męża, ale partnera...

to trochę razi, zwłaszcza, że może niecały miesiąc temu czytałam z nią obszerny wywiad w TS, gdzie opowiada o tym, jak bardzo jest z Błachem szczęśliwa i że w końcu odnalazła spokój i równowagę... ten numer chyba nadal jest w kioskach o_O

zrozumiałabym gdyby to był wywiad dla jakiegoś szmatławca typu Gala czy Party, ale to porządna gazeta, którą czytają poważne czytelniczki, więc po co opowiadać tam głupoty?

tolerancja91

Przecież każda tak mówi... jaka to jest szczęśliwa ze swoim partnerem a potem parę tygodni/miesięcy/lat i albo ona ma nowego partnera albo facet znalazł inną.. Powiem więcej banalny, przesłodzony wywiad w takiej gali, vivie i co tam jeszcze jest to wręcz wyznacznik, ze małżeństwo sie rozpadnie. Przecież normalni ludzie w związkach nie potrzebują rozgłosu i szanują swoją prywatność, są naturalni i nie zgrywają nie wiadomo kogo i jacy to niby są szczęśliwi.

olgaaglo

Twój Styl to nie jest jakaś tam gówniana Viva, cxzy Gala

tolerancja91

Dla mnie wszystkie te gazety dla kobiet są w zasadzie takie same, tylko jedne mniej denne a inne bardziej :D
W każdej wciskają kobietom, że mają być piękne, modne i obowiązkowo kupić buty za 500 zł za dołączonym obok obrazku, dają horoskopy i przepisy jak być super kucharką i jak zadowalać mężczyznę. Nie wiem, od dawna nie czytam gazet dla kobiet, jeżeli już to przypadkiem u fryzjera, może i faktycznie Twój Styl jest nieco lepszy.

olgaaglo

to weź kiedyś przy okazji go przejrzyj :) nie ma chyba obecnie lepszej gazety dla kobiet w każdym wieku na rynku... 2/3 gazet to obrazki bez żadnej treści, ostatnio nawet publicystyka zaczęła się nam komercjalizować (Newsweek pod wodzą Lisa)

To naprawdę żenujące, że gazeta jest jeszcze w kioskach, a ona zostawiła go dla jakiegoś starego bogacza... odbiło jej chyba do reszty ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones