Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka

7,3
9 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Błęcka-Kolska

kto przyjął do szkoły teatralnej kobietę z nieprawidłowym zgryzem i wadą wymowy????
interesujące

użytkownik usunięty
orys

chyba nie ważne jest czy ktoś ma krzywy zgryz ale jaki jest poziom jego gry aktorskiej...

Nie jedna Kolska ma wadę wymowy...
A mi właśnie brakuje takiej normalności w filmach. Przecież w świecie realnym nikt nie posługuje się idealną polszczyzną i każdy się czasami przejęzycza...
Wracając do Kolskiej, mnie się jej gra podobała, ona miała być taka cyniczna i chłodna w tym filmie. Tak mim się wydaje...

tiggy

W tym swiat jest dziwny bo wulgaryzmy chyba po to zrobil by swiat się stał bardziej realnya nikt nie pomyślał o tym by aktor czasem się seplenił ( może nie tak jak ja) takie żeczy by pozwoliły bardziej wczuć sie odbiorcy w film.(bo aktor by bardziej przypominał jego takiego bardziej przecietnego)

użytkownik usunięty
orys

A kto powiedział, że to musi być jej wada? może to było to co wyróżniało ją spośród kandydatów Trzebiatowska wady wymowy nie ma, a jest gorszą aktorką od niej.

orys

hehe

W Argentynie na pewno by jej nie przyjęli do żadnej szkoły aktorskiej. Całe szczęście, że tam nie mieszkamy. Niesamowita aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones