Emilia Dankwa

5,1
695 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Dankwa
użytkownik usunięty
patinet

Otóż to ;)

patinet

To samo sobie pomyślałem po przeczytaniu o jej rodzicach

patinet

w Być jak Kazimierz Deyna wypadła bardzo dobrze.

patinet

A bo to ona pierwsza? Nepotyzm kwitnie wszędzie - nie tylko wśród ludzi ze światka filmowego więc nie wiem, cóż cię w tym tak dziwi. Wkurzać - OK, mnie samego ten stan rzeczy wkurza, ale dziwić? Mnie już na prawdę coraz mniej rzeczy zaskakuje.

patinet

ale urode ma oryginalna

patinet

Urodę ma oryginalną, bo to Mulatka. Córka Polki i Ghańczyka. W polskiej kinematografii nie jest to jej atutem, bo poprzez tak ciemną karnację, jaką posiada i burzę loków, nie wpisuje się w kanon dziecka, które może grać potomka polskich rodziców. Poprzez swoją egzotyczną urodę, kompletnie by do nich nie pasowała. Po drugie, w rodzince gra bardzo kiepsko. Mówi niewyraźnie, że nie idzie zrozumieć co ma przekazać, do tego strasznie chrypi. No, ale ma znanych rodziców, więc...

Misia_925

gra spoko, jest ladna, a co do typu urody to moze ktorys z serialowych rodzicow ma egzotyczne pochodzenie... czemu nie?

marajka

Nie, nie gra spoko. Gra źle. Wręcz tragicznie. Mówi za szybko i ten jej chrypowaty głos... Czy jest ładna? Kwestia gustu. Mnie się kompletnie nie podoba. Za nic na świecie nie chciałabym mieć tak smagłej karnacji i takich bujnych loków. Rysy twarzy też nieładne, zwłaszcza nos. Jedyny atut to to, że jest szczupła,zupełnie jak modelki z Ghany. I to wszystko. Co do typu urody, to po co pod nią wybierać rodzica o egzotycznej urodzie? Czy jest Twoim zdaniem aż tak dobra, aby pod nią robić takie kombinacje, kiedy to mamy naprawdę zdolne, śliczne dziecięce aktorki jak np. Gabrysia Raczyńska, Oliwia Dąbrowska czy Maja Kwaśny? Jak dla mnie to całą jej karierę zawdzięcza wpływowym rodzicom i ot cała filozofia. Przez to nawet mogą zrobić myk, że taka osoba jak ona zagra córkę całkiem białych rodziców, bo kto bogatemu zabroni? Tylko jak "wiarygodnie" będzie się oglądało taki myk.

Misia_925

w mojej opinii, gra naturalnie i jest ladna. musze za to przyznac, ze masz dosc szczegolny gust skoro Gabrysie Raczynska nazywasz sliczna... choc pod wzgledem aktorstwa akurat do niej nic nie mam.

marajka

To Ty masz dość szczególny gust skoro podoba Ci się naprawdę mało urodziwa Emilia. I jeszcze to stwierdzenie że naturalnie gra, gdzie dziewczyna ewidentnie grać nie umie i mówi bardzo niewyraźnie, a w aktorstwie to podstawa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Misia_925

Już poprawiłam swoją wymowę, a roli wcale nie mam dzięki rodzicom. Uwierz mi ;)
Tata pracuje z niemieckiej stacji, a mama pracowała również w innej. Ale jeśli tak Was to boli, że mi się udało to spoko. Wierzcie w to. Ja i tak wiem swoje :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Misia_925

mi tez podoba sie jak gra w rodzince..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

A poniżej załączam Ci linka do Emilii i jej ojca. Więc zanim zaczniesz głupio obrażać ludzi inteligentniejszych od ciebie samego, najpierw naucz się geografii, antropologii i zaczerpnij wiedzy. To Emilia i jej ojciec i co teraz ci głupio, że nie miałeś racji, że to Mulatka?

http://bi.gazeta.pl/im/22/e9/e8/z15264034IH,Emilia-Dankwa.jpg

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

Zgłaszam twoje posty do usunięcia bo są wulgarne i głupie. Byłam i się przekonałam. Są dokładnie takie jak ta mulatka u której teraz spamujesz - E. Dankwa. Ale głupek nawet nie potrafi przyznać racji, mając dowody za to brak wiedzy. Naucz się antropologii to może zrozumiesz że nie każdy mulat jest jednakowo brązowy xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones