Donatan

Witold Marek Czamara

4,4
8 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Donatan
mejbirdus

co za pala

Mis1511

czemu miałbym mu dać więcej:D?

mejbirdus

Nie mam pojecia... ale jakos nie logicznie wyglada lubie jego muzyke ale daje 1 hm

Mis1511

no to już jest tylko twój problem, nie wiem czemu na mnie najeżdżasz ....

mejbirdus

Lol! Kopiujesz Karirsu :p On lubi The Walking Dead, ale daje mu jedynkę. Ten temat też zaraz zablokują :d

Colka

To jest zupełnie co innego. Niby za co miałbym dać Donatanowi wyższą ocene niż 1, na stronie o filmach? Sam nie wiem. Jego muzyka nie ma nic wspólnego z moją oceną. Moje postępowanie jest uzasadnione i nie można mnie nazwać trollem. Kiedy jednak ktoś lubi jakiś serial, a daje 1 i jeszcze się tym chwali to chyba trolling oczywisty :D

mejbirdus

Zbigniew Ziobro też jest na filmwebie, też można dawać mu ocenę i nie ma nic z filmem wspólnego. Tylko z polityką :p Idę mu dać 1/10, bo jako aktor i polityk ssie ;)

Colka

Masz do tego pełne prawo. Napewno nie jako pierwsza wystatwisz mu niską ocene z tego powodu.

mejbirdus

Ty też masz do tego pełne prawo, i jak widzę, dobrze wykorzystane :)

mejbirdus

Ten koleś jest jakimś niedorozwiniętym debilem, zawsze gdzieś musi wtrącić swoje trzy grosze. Po pierwszej rundzie ostatniej Eurowizji gdy wygrała ta baba z brodą to najeżdżał na nią, obrażał. Dlaczego? Bo jego Słowianki nie wygrały?

dirt16

Szanuje Donatana za Równonoc, ale teraz jest po prostu śmieszny :D Od siebie dodam, że wyświetlenia na youtube nie są żadnym wykładnikiem.. ŻADNYM

mejbirdus

No shit Sherlock.

FerPlej

w dobie internetu moda bardzo szybko sie zmienia... wniosek: to nie bylo zabawne :D

mejbirdus

To nie miało być zabawne. Po prostu napisałeś taką oczywistość jakbyś napisał, że w nocy jest ciemno.

FerPlej

Nie zawsze w nocy jest ciemno..... <BENG> :D

mejbirdus

Jest, Góral.

mejbirdus

I ja daję 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones