Dariusz Kordek

6,3
2 954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Kordek

zeby po dobrej grze jako Kuba Berger w Krollu nie dostac zadnej ciekawej roli to prawdziwy pech

Clash

duzo jest takich aktorow co odegrali wspaniale role a teraz maj epizodziki w jakis serialikach dla dewot i moherow (dobrymi przykladami sa Zygmunt Malanowicz, Jarek Jakimowicz, Zbigniew Suszynski, i wielu innych mozna wymieniac w nieskonczonosc)

użytkownik usunięty
bartex_kozaczek

Malanoicza bym tu nie zaliczył.

bartex_kozaczek

Jakimowicz szkoly nie skonczyl w temacie wiec sory ale za merytoryczny do tego by grac w innym kinie to on nie byl .

Clash

Nie dostał bo to najgorszy aktor w Polsce obok Jarosława Jakimowicza.

Hitek

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami

Mayne

Jakimowicz njest mechanikiem, wiec mozna mu to wybaczyc. Kordek? Robi niezly biznes w biznesie muzycznym, dorobil sie na czym mogl, wiec i grac specjalnie nie musi. Moze faktycznie nie jest bardzo dobrym odtworca, ale calkiem przyzwoitym.

Qjaf

nie jest przyzwoitym aktorem. chwali się go za rolę w krollu ale był sztuczny jak zęby mojej babci.
a jakimowicz to też taki bubek którego niektórzy kreują na aktora. Nic to że mechanik (Himilsbach też był naturszczykiem ale miał charyzmę i talent), nie mam uprzedzeń ale jarek pasuje do joli rutowicz. Mieli przecież program J&J czy coś tam..

e-kon03

Swiete slowa . Taki jak Himilsbach rodzi sie jeden na milion . A jakimowicz to takie nie okrzesane drewno i aktorsko i prywatnie . Matke by sprzedał by móc zarabiac na praniu wlasnych brudoe jak i Wisniewski .

Mayne

Ja też się podpisuję pod tym. Obaj są sztuczni jak nawóz.

Clash

Zgodzę się. Kroll - to był jego czas. Bardzo dobrze zagrał w ogóle dobry Polski jedyny film.

carry_89

W której minucie filmu była ta dobra gra aktorska? Mam nadzieję, że nie chodzi o minuty od 17 do 19 bo wtedy byłem w kiblu i bym przeoczył.

Clash

!!!!
(bo na cztery głosy:-)
https://www.youtube.com/watch?v=Mo6z6WgMCvo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones