Agnieszka Chylińska

6,5
226 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Agnieszka Chylińska
wojteck

...."wszystko to co ja" to tak ostatnio na sporym kacu:D.

A Ogolnie wg albumów:

Modlishka - Znalazlam
Bzzzzz - Białe Ściany
T.r.i.p. - Temu Ktory Jest
Pieprz - Duży Kac
Mrok - Suka.

wojteck

"Kiedy powiem sobie dość" :)

Szafira

Mimo Wszystko

wojteck

"Kiedy powiem sobie dość"

mj_rock

Jedziesz, jedziesz; on tu jest; mrok; wszystko, to co ja; telefon dzwoni; białe ściany; znalazłam; z drugiej strony lustra; mimo wszystko; jestem silna; moja odpowiedź; gorąca prośba; winna<3

Dark44

Musialem lekko skorygowac;-). Ostatecznie wyglada dla mnie tak:
Modlishka - Znalazlam
Bzzzzz - Białe Ściany
T.r.i.p. - To Narprawdę Już Koniec
Pieprz - Duży Kac
Mrok - Zmęczona

Płyty od najlepszej: 1. Mrok................. 2. Pieprz, 3. Trip. 4. Modlishka 5. Bzzzzz

wojteck

Zapomniałam dopisać do ulubionych piosenkę ,,Najtrudniej", którą uwielbiam słuchać niemal codziennie <3

Dark44

"..a jeszcze trudniej sie usmiechnac, kiedy mowisz trzeba trwac.." :P

wojteck

No dokładnie ;)

Dark44

;-). A jesli chodzi o płyty... jakbys ulozyla je Kolezanko? Dla mnie rzadzi Mrok i Pieprz :-)

wojteck

Co do Mrok to się zgadzam :) Bo to jest najostrzejsza, różniąca się od pozostałych, płyta- to po pierwsze;) drugą moją ulubioną płytą- jest BZZZ..., trzecią- Modlishka, czwarte- T.R.I.P- piąte- Pieprz. Co do ostatniej płyty, od razu się mi nie spodobała, może u mnie to normalne, jednak potrzeba więcej czasu na wsłuchiwanie się w utwory. Ułożyłam listę płyt ot tak nieoficjalnie... Więc Mrok- jest takim number one <3

Dark44

Tylko jedną mamy na tym samym miejscu:).. Co do pierwszego wrazenia, czuje podobnie... z poczatku nawet Mrok mi nie podszedl :). Z Pieprzem bylo podobnie, a teraz to moje apha and "omiga" :-). Powiem Ci ze dawniej bylem wyznawca wczesniejszych plyt szzegolnie TRIPa, z biegiem czasu przenioslo sie to na ostatnie albumy..

wojteck

Powiem ci tylko jedno: Bez obrazy dla Chylińskiej- już wolę słuchać jej nowych piosenek (pomimo, że są miałkie) niż piosenek HONEY- tej blogerki bez talentu za grosz...

Dark44

honey? cos mi sie obilo o uszy.. byla chyba u nas w Bydgoszczy ostatnio na Esce. Ale nic wiecej o niej nie wiem. Nie powiem ze to co uprawia ostatnio Chylinska mi sie podoba.. bo tak nie jest. Ale jest faktycznie gorszy POP. "Niebo" nie jest tragiczne, nom moze teledysk nie za bardzo, ale sama piosenka ujdzie. Tekst jest troche w stylu dawnej Agnieszki:)

wojteck

Chciałabym się tu nieco wtrącić: po jakiego grzyba Honey zaistniała na polskiej scenie muzycznej??? 0_0 Może za sprawą programu muzycznego typu VIVA POLSKA??? Nie rouzmiem fenomenu tej ,,gwiazdeczki" ^ ^ Może przesadziłam z tą Chylińską, też nie podchodzi mi jej POP- Mam wrażenie, że polski rynek muzyczny blokuje wybicie się wiele diamentów- w sensie talentów- wystarczy poczytać wywiady wielce znanej, lecz szanowanej p. Eli Zapendowskiej, co mówi o polskim showbiznesie- P.s. Ja jej wierzę absolutnie i się z nią zgadzam, w to co mówi!

Dark44

Zgadzam się z Tobą ;/

A co do piosenki to słucham w tej chwili 'Niekochana'
Chylińska jest boska !

wojteck

Ostanio króluje dla mnie "Łamanie Kołem". Centralnie miazga kawałek :).

wojteck

Dokładnie miażdży ten kawałek, tylko jest jedno ale! Prześladuje mnie ta piosenka...

Dark44

Dlaczego przesladuje... dla Ciebie tez - "miłość torturą jest"? ;-)

wojteck

Bo jest niesamowicie straszna (żart!) ale tekst na wysokim poziomie, nie ma co :) Mansony i Coopery mogą się schować!

Dark44

Jedynie te jęki i wycia sa przegięte;) - troche w kierunku skrajnosci jaką dla mnie jest "krzyk przed spaleniem" - tego nie slucham wogole musze przyznac. W "łamaniu.." text jest nieco przy-ciężki faktycznie, ale sama muza baja ;-). Trzeba oddac chlopakom ze dali czadu na tej plycie, jak zreszta na wszystkich. O.N.A to nie tylko ona, prawda...

wojteck

Tego "Krzyk przed spaleniem" nie pojmuję, ponieważ to jest w stylu wywołania szatana, tą piosenkę mógł jednocześnie zaśpiewać Nergal- w sam raz dla niego ta piosenka, nieprawdaż???

Dark44

Powiem Ci ze nie znam tworczosci Nergala. Nie rozumiem tego naszego eksportowego fenomenu jakim jest Behemot... i raczej nie zamierzam sie w to zaglebiac. Ale oczywiscie mniej wiecej wiem co to za karma:). P.S. A jak Ci podchodzi kawałek "Mrok"? ;-)

wojteck

Bardzo sobie chwalę tą piosenkę, obok takich jak ''On tu jest", "Szpetot", "Wszystko to co ja", "Niekochana" i innych. Nie wiem, czy wiesz, ta płyta, o której wcześniej wspominałeś- "Pieprz" zalatuje Rammsteinem, którego jestem fanką (BTW mam całą dyskografię)... Gdzieś czytałam w niewiarygodnym źródle, jakim jest Wikipedia na temat zespołu O.N.A, który czerpał inspiracje z takich znanych zespołów jak Korn, Rammstein i innych... Opowiem ci takie skojarzenia w piosenkach: "Białe ściany" zalatuje mi piosenką zespołu Rage Against The Machine... ta sama maniera, występująca u Agnieszki... Oglądałam ostatnio na YT teledysk do zresztą mojej ulubionej piosenki "Najtrudniej" i zauważyłam manierę Agnieszki podobnej do Pete Steela- (wiadomo kto to). Ale to są takie moje skojarzenia...

Dark44

Wiesz niedawno sluchalem sobie na Ytube jednej z moich ulubionych piosenek "duzy kac" i tam wlasnie w komentarzach ludzie sie żalili ze zalatuje Kornem- mam wszystkie albumy, chce je odkopac:). Gdy ktos mowi Rammstein od razu slysze "du hast":).. znam jeszcze Sonne, Stripped i Engel. Nigdy specjalnie nie kojarzylem ich z ONA, ale nie znami ich za dobrze..

wojteck

Kiedyś natrafiłam na wcześniejsze wywiady z starą dobrą Agą i powiedziała, że nie wyobraża sobie śpiewać z kimś (w sensie rockowym wykonawcą)- zresztą jej się nie dziwię... Nie wiem, czy wiesz, że ona jest ateistką? Bo ja grzebałam w internecie i niby to prawda! Raczej nie wypada mi poruszać tematów związanych z religią... Wracając do muzyki, to Korna kojarzę z kilku piosenek niestety, w tych jednego coveru. Co prawda ostatnia płyta Rammstein zbytnio nie powala, to raczej lubię słuchać ich wcześniejszych piosenek. Dla mnie Agnieszka, posiadając drapieżną i charakterystyczną barwę głosu jest świetną wokalistką, tylko tyle, że przerzuciła się niestety na <pop>

Dark44

Z tym Kornem to nie tak... przesluchalem ich tylko kiedys po łebkach i na tym sie skonczylo. Nie jestem ich fanem, poprostu teraz chcialbym skonfrotowac te skojarzenia z ONA. Jesli chodzi o Agnes - to tez naogladalem sie starych wywiadow.. Widzialas szanse na sukces z nimi? Fajnie zaspiewala "to naprawde juz koniec" z kolesiem, ktory wygral. To ze jest ateiska to bardzo prawdopodobne, szkoda :( tyle powiem. Wiesz przeciez ze miala bardzo zle okresy.. dolowala ostro. No byl naprawde żal momentami. Co do tej zmiany na pop, jeden komentarz mnie rozlozyl.. niejakiego Roberta Leszczyńskiego moze kojarzysz. No koles walnał, że Chylińska nigdy nie byla rockmenka prawdziwą, tylko przez caly ten czas udawała - ze niby teraz odslonila swoja prawdziwą twarz... złota mysl co,,, no naprawde wg mnie kompromitacja:(............. P.S. link dla Ciebie: http://ylka.wrzuta.pl/audio/20sw2xNSEvX/hey_-_angelene

wojteck

Gdzieś na wikicytatach widziałam, że Robert Leszczyński wypowiedział się, iż Agnieszka Chylińska, pomimo swojej mocnej inteligencji, nigdy nie miała poczucia humoru... Na Pudelku bodajże pisało, że Leszczyna krytykował ją za nową płytę jako niemieckie techno (?) muszę przyznać, że jestem rozdarta jak przyznać jemu rację. Z jednej strony przyznam mu po małej części rację- odnośnie tych tekstów na jej nowej płycie, zaś z drugiej strony dosadnie pojechał jej grubo! Widać, że Agnieszce zebrało się dużo wrogów: najpierw Leszczyna, potem Muniek Staszczyk, za którym podobno Agnieszka nie przepada :/ Warto wspomnieć, jak ona się wypowiadała na temat Bartosiewicz i Krawczyka, którego nazwała trollem... nie wiem, czy pamiętasz, w audycji Antyradia to się zdarzyło! Life is brutal!

Dark44

No to dokladnie pokazuje ze on nazywa biale - czarnym. Przeciez ona zawsze byla mega humorzasta:). Z tym Krawczykiem to doskonale pamietam, mam to nawet na kompie. Wiadomo palnela, dzis na pewno nie jest z tego dumna... Nie wiem dokladnie kiedy to wypowiedziala, czy to bylo za czasow zespolu "Chylińska" w sumie by pasowalo.. ale chyba wczesniej. Jesli chodzi o Muńka to nie znam tematu.

wojteck

To chyba było bodajże rok 2004 bądź 2005... Oglądałam na YT filmik, w którym Muniek wypowiada się na temat twórczości Chylińskiej- przy czym muszę zaznaczyć, iż on jej nie krytykuje zaciekle, tylko daje przykłady, m.in. o tym, jak Agnieszka dała jakiś wywiad dla Gali i opowiadała o swoim życiu prywatnym... W sumie powiedział, co wiedział, ale zrobił to subtelnie, więc nie podpadł...

Dark44

To czas "Chylińska", w ktorym jak ona to by to powiedziala wurzycala z siebie caly syf:). Zreszta takie piosenki jak "zla zla zla", "goraca prośba" czy "chylinska" wydatnie to pokazują. Sluchalas tej plyty?

wojteck

Słuchałam tej płyty, niektóre wpadają w ucho:) Wiesz, co? Ja już nie czekam na jej nową płytę, po prostu słucham jej starych dokonań, a cała nadzieja jest jednak w Krzyśku "Zalef" Zalewskim (wiadomo kto), o ile nie zrobi takiej zwały co Chylińska...

Dark44

Jo, wpadaja... ta "goraca prośba" szczegolnie ;-) (żarcik). Ostatnio wlasnie odswiezalem ten albumik. Wiesz jesli chodzi o samą muzę - wole slychac tej "złeeeeeej" plytki Winna, "zepsutej" Agi niz "modern popin" i grzecznej dziewczynkil ;). Jesli kojarze mowisz o uczestniku idola niegdysiejszym? Ale on chyba nie wygral, dobrze pamietam...?

wojteck

No "Gorąca prośba" słuchałam aż setki razy, ujmę to tak: mimo refrenu o wulgarnej treści, piosenka jest niezła:) oczywiście, jak się ma zryty humor, to można ją posłuchać. Co do Zalefa, to jest zwycięzcą (laureat) II edycji Idola, oglądałam edycję z nim i jak byłam jeszcze dzieckiem, to trzymałam za niego kciuki i moja intuicja go nie zawiodła:) Cała nadzieja w nim, jak nie w Chylińskej! O ile nie zmieni frontu...

Dark44

Czyli ktora piosenka z WINNEJ Ci najbardziej podchodzi?? Mi "Chylińska" :-). Chociaz tekst okazal sie nieco falszywym proroctwem: " to ja mowie rock, ja mowie fack off"! ale _mimo wszystko_;). Sluchaj ten K.Z.... on cos nagral? Ale ostatnio nic o nim nie slyszalem............. P.S. Co do "PM": Mi tez sie podoba ten obrazek;). Nightwisha znam niestety tylko z 2 kawalkow praktycznie: Nemo..... i Angels falls first ..... Tarja pociska tam: "an angelface smiles to meee...."! miazga.

wojteck

Noooo:) Nemo mi się bardzo podoba :) w ogóle cały zespół, jednak teraz to nie to, co bez Tarji. Zalef nagrał swoją debiutancką płytę PISTOLET z 2004 roku, a ostatnio pracuje nad nową drugą solową płytą. Nagrał także płytę z zespołem JAPOTO, ale to niestety nie jest mocno hardrockowe granie niż w przypadku PISTOLETa. Nie wiem, co teraz wymyśli na nowej, oby nie jakiś pop... Zresztą gdzieś czytałam, że jego nowa płyta nie będzie utrzymywana w stylistyce pop, ale niech to nie będą smętne i łagodne balladki:/ Tak długo czekam na niego :( czekałam na chylińską z powerem, a tu zwał!

Dark44

Nom, a ta aktualna wokalistka nie daje rady? Musze sie przekonac...rosnie mi ta górka piosnek do przesluchania:))). hehe a czasu i sily jak bylo malo tak jest. Nom niestety polski rock to chyba mozna nazwac muzą niszową w tej chwili - kto teraz cos gra sensownego.....? Niestety nie liczylbym na powrot Agnieszkii to korzeni ;/

wojteck

Ja też tak uważam :) cała nadzieja w Krzychu.. Bo Kuba Kęsy (ten co z Moniką Brodką przegrał w III edycji Idola) raczej nie zaistnieje w tym okrutnym niestety świecie showbiznesu :( dlatego, że jest zbyt nieśmiały i wrażliwy. Także Krzychu musi nam coś mocnego zaprezentować!

Dark44

Żadne tam wywoływanie szatana :) Widać, nie rozumiesz metafory - "Krzyk przed spaleniem" jest o byciu sobą, bez względu na wszystko, nawet w obliczu odrzucenia, "Smażę się w piekle" to jest czysta ironia :)
Tak jak nie słucham aż tak ostrych kawałków, tak ten dobrze na mnie działa, jak jestem wściekła i chcę się wyładować :)

wojteck

"Koła czasu"

wojteck

"..nie kocham cie, poprostu chce...":P

wojteck

"suka"

wojteck

Modlishka - Brylantyna
Bzzzzz - 24 godziny po
TRIP - Nie chcę nigdy - Babcia
Pieprz - Nie to nie
Mrok - Su*a

wojteck

"Kiedy powiem sobie dość" i "Drzwi"

wojteck

Rośnie we mnie gniew
Zła, zła, zła :D

wojteck

Nie znam wielu piosenek tego zespołu, ale bardzo do mnie przemówiły utwory "Niekochana" i "Mrok".

wojteck

"Historyjka","Winna","Mrok","To naprawde juz koniec","Znalazlam",... !!!

wojteck

Najlepsza CD to moim zdaniem T.R.I.P. każdy utwór jest wspaniały; jeśli miałbym wybrać 1 to powiedzmy, że „Rośnie we mnie gniew”

wojteck

Łamanie kołem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones