Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Od kilku dni słucham (nie powiem, że namiętnie) muzyki z "Władcy Pierścieni: Dwie wieże". No i mam nieodparte wrażenie, że brakuje w niej właśnie TEGO CZEGOŚ, co sprawia, że muzyka filmowa zapada w pamięć. Nie przeczę, są fragmenty naprawdę dobre (np. niesłychanie klimatyczny "Gollum's song"), ale całość sprawia, iż ma...

więcej

słówko z Mista Aniołów

użytkownik usunięty

mam wielka prosbe, w moim kochanym filmie, w pewnym momencie pada wyrazenie "serendebia" czy jakos tak, a ja wciaz nie wiem,co to jest!!!!!!!! mecze sie, szukam, ale moze to sie inaczej pisze??? please help!!
pozdrawiam:)

Zapraszam serdecznie do wziecia udzialu w plebiscycie o "Zlotego buraka", czyli na najgorsza, polska komedie wszechczasow. Wiecej szczegolow na http://www.btsnet.com.pl/komedie_polskie/plebiscyt/ .

Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i napisać, gdzie znajdę kopię filmu 'Wielki Santini'?! Jest to dość stary film (ok.1970) i niestety nie znam reżysera ani nawet nazwisk głównych bohaterów. Wiem tylko, że jest to film oparty na książce Pat'a Conroy'a pod tym samym tytułem. Jeśli jest tak dobry jak książka, to polecam!!!...

więcej

Nic tylko płacz....

użytkownik usunięty

Wiem,że "Fanatyka" od jakiegoś czasu nie wyświetlają już na ekranach film. Wiem także,że częściowo entuzjazm u niektórych opadł po oglądnięciu tego filmu. Nie mogłam się jednak powstrzymać i kilka miesięcy po premierze chciałabym jeszcze coś dodać.
"Fanatyka" widziałam w maju zaszłego roku i do tej pory jestem pod...

więcej

mądry i słodki film....:-))) tysiąc razy lepszy niż nowa wersja bonda... tylko szkoda że nie ma w sieci dostępnej polskiej wersji muzycznej z tego filmu....:(

Film "Samotni"("Samotáři"),napisy końcowe i ...tragicznie szukam utworu który wtedy słychać.Jeśli wiesz czyja to muzyka i znasz tytuł,pomóz!-proszę napisz!Liczę na Was!

angel heart

użytkownik usunięty

Prosilbym o wyrazenie opinii na temat tego filmu z lat 80-tych.
Ciekawy jestem czy tylko ja uwazam go za jeden z najbardziej niedocenianych filmow w historii kina...

Mam only one pytanko:)

użytkownik usunięty

czesc sorka ale mam problemika otoz chcialabym sciagnac sobie muze z filmu "ptaszek na uwięzi" i z filmu "kto to mówi?" tylko nie mam pojecia gdzie moge znalezc soundtracki do tych filmow prosze o pomoc dziekuje

the ring-krąg

użytkownik usunięty

super film!jesli chodzi o scenariusz moze byc ale za bardzo straszny jak dla mnie.warto obejzec jesli chodziwam o mocne wrazenia...i wogole obowiazkowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones