Nic tylko płacz....

użytkownik usunięty

Wiem,że "Fanatyka" od jakiegoś czasu nie wyświetlają już na ekranach film. Wiem także,że częściowo entuzjazm u niektórych opadł po oglądnięciu tego filmu. Nie mogłam się jednak powstrzymać i kilka miesięcy po premierze chciałabym jeszcze coś dodać.
"Fanatyka" widziałam w maju zaszłego roku i do tej pory jestem pod jego ogromnym wrażeniem. Mało filmów w ostatnich latach zostało wyprodukowanych,które warto obejrzeć,a tym bardziej zapamiętać. "Fanatyk" nie zalicza się do nich. Moje pierwsze zdanie, jakim wyraziłam swoją opinię po obejżeniu go było : "Kultowy film!!!".
Już od jakiegoś czasu przestano dostarczać nam filmów godnych naszej uwagi. Jeżeli już znalazł się ktoś,kto w jakiś sposób chciał zmienić tę beznadziejną sytuację,ani w minimalnym stopniu nie sprostał zadaniu. Aż tu nagle, taka bomba! Film Beana to raj dla naszych zmysłów! Samego zaś reżysera uważam za mistrza w swiom fachu i chylę przed nim czoła!!!
Wydaję mi się,że każdymu wrażliwemu człowiekowi po obejżeniu tego filmu pozostaną reflesja i płacz.Tak,zdecydowanie nic, tylko refleksja i płacz...
Jeżeli ktoś nie widział "Fanatyka", to zachęcam, wręcz nalegam,niech go obejrzy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones