PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022351}
1 813
chce zobaczyć
The Conjuring: Last Rites
powrót do forum filmu The Conjuring: Last Rites

Film kolejny raz udowodni, że duchy, zjawiska paranormalne jak również życie po śmierci istnieją. Nie zaprzeczy nawet użytkownik @sickman, @Eskim0s ani @Impactor. Jeśli ktoś zaprzeczy lub uzna za bajki - leczyć póki czas. Nie ironia.

AlexRener

Opowieści o duchach to są bajki. Tyle, że dla dorosłych.

Flashlight_Beam

Opowieści o duchach to jest prawda. Byś przeżył byś wiedział. Nie dla dorosłych. To nie są bajki. Wszystko jest inteligentnym projektem. Duchy, zjawiska paranormalne, życie po śmierci są faktem. Pogódź się z tym.

AlexRener

Potwierdzam, ciotka kolegi pochowała przejechanego kota a kot na drugi dzień chodził po placu jakby nigdy nic.

Flashlight_Beam

W twojej głowie są to bajki. Ale tak nie jest. Po śmierci się przekonasz.

Flashlight_Beam

Nie. To nie są bajki. Nie wprowadzaj ludzi świadomie w błąd.

Flashlight_Beam

Nie wprowadzaj ludzi świadomie w błąd.

Flashlight_Beam

Duchy są faktem.

Flashlight_Beam

Istnieją fizycznie.

Flashlight_Beam

Nie wprowadzaj ludzi świadomie w błąd.

Flashlight_Beam

Jakbyś przeżył byś wiedział, że nie halucynacje ani praca mózgu inne bzdury. Wszystko logiczną całość, potwierdzali.

Flashlight_Beam

Tylko w twojej bujnej wyobraźni.

Flashlight_Beam

Uważam, że jesteś trollem.

Flashlight_Beam

Nie. Ludzie realnie doświadczyli niezwykłego.

AlexRener

Dowód? Kto potwierdzał? Jakieś konkrety?

Schizoid_man11

Nie muszę niczego udowodniać. Było setki razy maglowane.

AlexRener

Było maglowane owszem, od setek tysięcy lat nawet, więc tu przyda się konkretne : kto z kim doświadczył. Inaczej nie ma sensu zaczynać tematu.

Schizoid_man11

DOŚWIADCZYLI.

AlexRener

Po obejrzeniu filmu Przepowiednia z R. Gere kupiłem książkę napisana przez.Johna Keel'a, na którym oparta jest główna postać z filmu. Dowody są bardzo przekonywujące - istoty z wyższego wymiaru, podobnie jak duchy.
Tysiące świadków na całej ziemi w odstępach tysięcy lat.

AlexRener

Film jest dobry lubię ale to nie zmienia faktu że ta para było zwykłymi naciągaczami mało tego doprowadzili do uniewinnienia mordercy twierdząc że był opętany swoją drogą ława przysięgłych i sąd też byli zdrowo pier...

Czesio_hehe

Opętania istnieją. To nie są żadne bajki ani naciągactwo. Nie. Nie byli naciągaczami i nikt im tego nie udowodnił. Takie rzeczy istnieją.

AlexRener

Zastanawiam się czy serio istnieją tak tępi ludzie i pokazują się w necie z tym czy to jest taka moda już na trolowanie. Osobiście lubię takie klimaty, ale nie widziałem nigdy na własne oczy żeby duchy czy zjawiska paranormalne istniały, jeżeli coś przeszło przez internet, telewizję to znaczy że da się to zmajstrowac. No nic, chociaż trochę się posmialem :)

adrian_olek

Ja z ciebie też się trochę pośmiałem. :)

adrian_olek

Polecan lepiej hardcorteaching i kosmiczne opowieści.

adrian_olek

Zmarli dali nam znaki.

adrian_olek

Bo istnieją. Teraz już wiesz.

adrian_olek

Jedyni tępi ludzie to ludzie twojego pokroju. Zero dowodów na Twoje zabobony. Ty trollujesz.

AlexRener

A Twoje dowody?

adrian_olek

Dowody są wszędzie tylko trzeba nie być ignorantem choćby zdalne widzenie i ostatni film hardcorteching Mamy poważny problem. Ingo Swann udowodnił zdalne widzenie i potwierdził laboratoria w Księżycu i to co widział na Jowiszu. Sondy to potwierdziły. Projekt Stargate i CIA. Sama wikipedia angielska chwali go, twierdzi, że każdy się może tego nauczyć. Film mężczyzna który gapił się na kozy jest więc inspirowany faktami.

adrian_olek

Po prostu wszyscy mi każą brać leki a biorę leki przeciwpsychotyczne. Nie ma na razie mocnych dowodów. Po prostu dotknęło mnie to bardzo mocno. Nie chcę Ci zrobić krzywdy.

adrian_olek

Nie. Nie wszystko da się zmajstrować. To co określacie fejkiem jest prawdziwe tak jak latające tik taki były prawdziwe i Pentagon potwierdził.

adrian_olek

Tępaku.

adrian_olek

No nic ja się też trochę pośmiałem z cb. :(((

AlexRener

Miłego troskliwego życia :) jeżeli trolujesz to nawet zabawne, jeżeli serio tak myślisz to czas wybrać się do lekarza i brać odpowiednie leki. Cya.

adrian_olek

Ty bierz odpowiednie leki. Leki nie zmienią rzeczywistości tym bardziej, że chodzę do psychiatry od 13 lat. Cya

adrian_olek

Jeśli ty trollujesz to nawet zabawne.

adrian_olek

Bo każdy normalny człowiek tak myśli.

adrian_olek

Je*any i*dioto.

adrian_olek

Ignorancie naukowy.

adrian_olek

Miłego troskliwego życia:))))))

adrian_olek

Zabawny jesteś Ty i twój nieistniejący mózg. Po śmierci się zdziwisz. :))))

adrian_olek

To czemu jeszcze nie żresz leków?

adrian_olek

Poku**rwieńcu.

adrian_olek

Współczuję Ci i twoim bliskim.

adrian_olek

Zero dowodów na twoje zabobony

adrian_olek

Kur*o pier*olona

adrian_olek

Czas wybrać się do lekarza i brać odpowiednie leki.

adrian_olek

Przez ciebie zdemolowałem mieszkanie i dźgnąłem nożem matkę.

adrian_olek

Miłego troskliwego życia :) jeżeli trolujesz to nawet zabawne, jeżeli serio tak myślisz to czas wybrać się do lekarza i brać odpowiednie leki. Cya.

adrian_olek

Te słowa do ciebie nie do mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones