PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856136}
6,2 17 957
ocen
6,2 10 1 17957
6,3 34
oceny krytyków
Spencer
powrót do forum filmu Spencer

Masakra.

ocenił(a) film na 1

To najgorzej wydane 15 zł . Czegoś tak nudnego dawno nie widziałam.
Męczące było patrzeć na miny Stewart, jej przekręcanie głowy i patrzenie spod byka.
Przedstawili Dianę jako psychopatkę, która ma zwidy, płacze bez przerwy i bez powodu i w ogóle nie wie czego chce od życia.
Nie polecam.

Anna_Miklaszewicz

Cała prawda - Kristen - jedna mina.

ocenił(a) film na 8
Anna_Miklaszewicz

Gdzie można kupić takie tanie bilety na film? Bo za 15 zł to już nawet w moim lokalnym domu kultury nie obejrzę. :(

ocenił(a) film na 1
ladywhitesnake

Multikino Olsztyn

ocenił(a) film na 8
Anna_Miklaszewicz

No tak. Warszawa = drożyzna.

ocenił(a) film na 7
ladywhitesnake

A mylisz się, ja w swoim lokalnym kinie, w Warszawie płacę 15zl.za bilet

ocenił(a) film na 9
Anna_Miklaszewicz

Wgl nie znasz sie na kinie wystawiając jedynie
Po pierwsze to jest " baśń na podstawie prawdziwej tragedii "
Po drugie: Kristen zagrała tutaj na zewnątrz to co księżna czuła w środku
Film świetnie oddaje baśniowe klimaty, a Kristen po mistrzowsku zagrała osobę pogrążoną w głębokiej deprsji. Reżyser po mistrzowsku oddał melancholijny, nostalgiczny klimat. Zdjęcia i muzyka pięknie dopełniała całości. Pochodzenie do tego filmu jako do biografii jest skrajnie niepoważne.

ocenił(a) film na 1
maciekb80

Rozumiem że skoro Tobie podobał się film to mianujesz się znawcą kina ? :-)

ocenił(a) film na 3
Anna_Miklaszewicz

Myślę, że film byłby troszkę lepszy gdyby nie... Kristen :) Starała się jak mogła, ale nigdy nie pozbędzie się swojej miny kota s*ającego na... Film straszny, męczący, nie budzi ani współczucia ani zrozumienia dla tej Diany, okropnie irytująca kobitka, która nie może się ogarnąć na parę dni, nie do zniesienia. Nie ma też żadnej miłości ani czułości do synów, co my widzimy nawet na zdjęciach... Minęły 24 lata i dalej nie potrafią zrobić filmu o Dianie. Ten z Naomi Watts to też porażka.

ocenił(a) film na 8
Anna_Miklaszewicz

"Przedstawili Dianę jako psychopatkę, która ma zwidy, płacze bez przerwy i bez powodu i w ogóle nie wie czego chce od życia. . Ja myślę, że przedstawili idealnie powody, dla których można dostać w głowę będąc częścią tego chorego układu. Ja bym powiedziała nawet, że ten film nie jest o Dianie tylko o patologii zwanej monarchią. Już pierwsza scena to pokazuje, kiedy zwożą jedzenie do pałacu. Czy tak żyją normalni ludzie? Nie, to nadludzie, którzy kąpią się w szampanie. Homary na kolacje musza być, ale ogrzewania w pałacu nie włączą. Chore. Kapitalny obraz. Świetna muzyka i gra aktorska drugoplanowa. Co do Steward.. każde słowo wypowiedziane przez nią w tym filmie sprawiały wrażenie szczekającego psa. Czy Diana miala taki ton wypowiedzi? Myślę, że była bardziej subtelna i naturalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones