PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755281}
6,3 41 977
ocen
6,3 10 1 41977
4,8 24
oceny krytyków
Powidoki
powrót do forum filmu Powidoki

Jak oceniacie kreację Bronisławy Zamachowskiej w tym filmie? Według mnie była dosyć słaba.

ocenił(a) film na 6
kakawu

Oj, słaba to eufemizm... Według mnie to największy minus filmu.

ocenił(a) film na 6
madziaj9

wyrobi się

ocenił(a) film na 4
kakawu

była tragiczna.

ocenił(a) film na 7
kakawu

Tragedia to mało powiedziane. Przecież mamy tyle "aktorek" dziecięcych, które zagrałyby to o wiele lepiej

kakawu

Najlepiej szła jej recytacja wierszyka. Scena płaczu to absolutny majstersztyk - aż wybuchnąłem śmiechem w kinie.

ocenił(a) film na 7
kakawu

Była tragiczna. Po prostu nie mogłam na nią patrzeć.

ocenił(a) film na 7
kakawu

Zjawiskowa.

ocenił(a) film na 6
kakawu

Cała jej "gra aktorska" jest wystarczającym powodem, by sądzić, że dostała tę rolę tylko i wyłącznie po znajomości. Szkoda, że zdolne, ale niemające odpowiedniego nazwiska dzieciaki nie mają szans zaistnieć w kinie.

kakawu

Jej postać mogła coś wnieść do filmu. Nie wniosła.

ocenił(a) film na 6
kakawu

No i ja swoje 5 groszy dorzucę... Po drugiej scenie z tą dziewczyną zaczęło mnie trząść i wiedziałem, że tylko w tym miejscu będę mógł pozbyć się złych emocji. Chwaliłbym Zamachowską niesamowicie, gdyby było to szkolne przedstawienie. A tak? Cóż, różne opinie są wyrażane o Bogusławie Lindzie, ale dla mnie to dobry aktor. Córunia Tatunia w zestawieniu z nim poradziłaby sobie jedynie jako statystka (np. niosąca flagę - do tej sceny powinien się jej ograniczyć udział w filmie). Nie wytrzymuje porównania z nikim z tego filmu, a i z innych ciężko coś wyciągnąć. I jak tu być patriotą, wspierać polską kulturę, kiedy "mistrz" Wajda pluje widzowi w twarz taką obsadą? Mam pretensje tylko do niego, bo samą dziewczynę ciężko winić. Cóż, gdybym ja dostał propozycję zagrania u boku Lindy, też przecież nie powiedziałbym, że nie mam warsztatu i nie umiem grać. Do tego jeszcze ta nominacja oscarowa... Ja nie wiem o co chodzi, ale skoro "Ida" (film bardzo mocno poprawny: zły nie był, ale to też na pewno nie jakieś arcydzieło), to może macki klanu Zamachowskich sięgają i tam... A tak na poważnie: wróżę karierę w "Klanie" (skoro to słowo już się pojawiło) jako żony maćka. Na jego tle może brylować talentem.

kakawu

Niestety słaba mocno...

kakawu

Drewno.

ocenił(a) film na 5
Kreciolka

Była sobą. Tylko sam wątek relacji z córką był moim zdaniem niedopracowany.

ocenił(a) film na 7
kakawu

Bardzo mnie irytowała od początku filmu.

ocenił(a) film na 7
Kiniaq86

Nie było aż tak źle, nie przesadzajcie, to jeszcze dzieciak.

ocenił(a) film na 5
kakawu

Irytowała to mało powiedziane. Wajda się skompromitował na koniec swojej kariery kumoterstwem, w dodatku drewnianym. Ktoś wyżej już napisał scena płaczu to jakiś żart.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones