PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043538}

Pogromcy duchów: Imperium lodu

Ghostbusters: Frozen Empire
6,0 2 757
ocen
6,0 10 1 2757
4,5 6
ocen krytyków
Pogromcy duchów: Imperium lodu
powrót do forum filmu Pogromcy duchów: Imperium lodu

Całkiem dobry.

ocenił(a) film na 8

Nie bierzcie opinii ludzi którzy ten film uważają za gniota ,to jest film przy którym człowiek ma się rozerwać i nie myśleć za dużo o sensie filmu czy jego przesłaniu. Oni oczekują jakiegoś oskarowego arcydzieła...
W każdym razie film jest całkiem spoko,duży plus za powrót starej ekipy (nie w pełnym składzie,ale i tak było miło ich widzieć )

ocenił(a) film na 3
AnnaPaulina07

Ale jak ma się rozerwać jak film jest totalnie nudny. A stara ekipa to raczej na minus, bo strasznym drewnem od nich zalatuje. Ale myślę, że jakby posadzić w kinie dziesięciolatka to będzie się dobrze bawił jeśli nie uśnie w połowie.

ocenił(a) film na 3
AnnaPaulina07

LOL, nie x2. Kula w plot zarówno tytuł posta i zaklinanie rzeczywistości w jego treści. Ty tak na serio z tymi dyrdymalami, ze ludzie wychowani na poprzednich częściach chcą poziomu oskarow zsmiast tego co miały stare filmy? Uświadamiam cie, ze nie.

ocenił(a) film na 6
AnnaPaulina07

Oceniłaś ten film na 8/10 a taką ocenę mają produkcje jak Incepcja, Władca pierścieni czy Avatar. Ja wiem, że każdemu wolno myśleć i pisać co mu się podoba więc jeśli myślisz i piszesz że, cytuję: "film jest całkiem spoko"
a wystawiasz ocenę 8 czyli bardzo dobry, to coś tu jest nie halo. I wychodzi na to, że nie do końca czytasz (lub piszesz) ze zrozumieniem.

AnnaPaulina07

uwaga Morbius o tej osoby na 10, więc się nie sugerujcie raczej :D

ocenił(a) film na 9
AnnaPaulina07

Ja też się bardzo cieszę. Tyle naukowych wątków na podstawie fizyki kwantowej co w życiu nie o tym nie słyszałem. Miotacze protonów, protonowy magazyn duchów, separator jonów, zero absolutne, mosiądz. Brawa za wygląd głównego antagonisty żywcem wyjętym z serii Diablo.

ocenił(a) film na 5
AnnaPaulina07

Jeszcze stara ekipa całkiem spoko, ale ogólnie problemem tego filmu jest to, że za dużo tam postaci, na koniec to wręcz trzy zespoły pogromców duchów są i przez to wątek żadnego bohatera nie wybrzmiewa za mocno.

Choć ten główny z Phoebe i Melody to jakaś masakra, jak teraz nagle będziemy się nad uczuciami duchów rozwodzić, to dostajemy straszne nudziarstwo, co nie jest ani zabawne, ani straszne. Zamykać te duchy i po sprawie.

No i zamiast czarnego charakteru nie można robić randomowego potwora 3D, komputer nie może robić głównego złego, to musi być aktor i to porządny.

Biednie za to wypada zamrożenie Nowego Jorku. Widzimy scenę na plaży i dalej tylko szerokie ujęcia z daleka, praktycznie żadnych statystów, żadnych reakcji ludzi. Zamiast wydawać hajs na te pianki to trzeba było dograć kilka reakcji i zabawnego zamarzania.

Końcówka to tragedia absolutna. No i za dużo nostalgii, te piankowce nic nie wnoszą, sekretarka jest niepotrzebna, slimer w sumie też nie, przez to tak naprawdę główny wątek dostaje tu chwilę jedynie i jest dość prymitywny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones