PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851629}

Marvels

The Marvels
4,7 16 233
oceny
4,7 10 1 16233
4,2 14
ocen krytyków
Marvels
powrót do forum filmu Marvels

Tragedia. Myślałem, że w niektórych filmach oceny są przesadzone ale to co tu zobaczyłem to tragedia za prawie 300mln dolarów. Jeden z krytyków napisał, że to film dla młodzieży a faceci w średnim wieku zaniżają ocene. Mój drogi krytyku TO JEST MARVEL. Fanami są ludzie od 15r.z do 75 a odsetek nastolatek jest tylko odsetkiem.
Z drugiej strony gdyby nastolatka chciała iść do kina na film to wybierze coś innego.
Tu przyszli ludzie z nadzieją na dobre kino superbohaterskie w którym ilość placzliwych momentów, śpiewających bohaterów woła o pomstę do nieba.
Ludzie oceniają tę produkcję przez pryzmat tego co widzieli wcześniej a ta produkcja może przez 15 minut nawiązuje do średnich produkcji Marvela. Reszta filmu nie nadaje się do komentowania.

Może czas odpuścić Marvela. Może jeśli wyniki sprzedaży spadną na łeb na szyję to ktoś się obudzi i pójdzie po rozum do głowy.

Wizard1984

"Może jeśli wyniki sprzedaży spadną na łeb na szyję to ktoś się obudzi i pójdzie po rozum do głowy." - Zgodnie z przewidywaniami:

 https://film.wp.pl/wszyscy-wstydza-sie-tych-filmow-straty-siegaja-800-mln-dolar o w-7023894118587296. 

Czy pójdą po rozum do głowy? Mało prawdopodobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones