PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757097}
6,0 1 255
ocen
6,0 10 1 1255
Made in France
powrót do forum filmu Made in France
ocenił(a) film na 7
PIXA_GOD

bo co?
bo jak?

mariuszkow

To ci wszystko wyjaśni http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/wizjoner-wbrew-sobie/jeg7q1 szokujące tyle ci powiem

ocenił(a) film na 7
PIXA_GOD

No i

PIXA_GOD

Po co? Lewactwo jest slepe i gluche na argumenty.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
PIXA_GOD

Uważam tak samo.
Jak bowiem inaczej można przekonać tych nieprzejednanych, zaściankowych diabłów z PiS-u i Kukizów, że Islamiści to tacy sami ludzie jak my, którzy po prostu próbują jakoś określić swoją tożsamość, a i nam bezinteresownie w tym pomóc ?

Posiadają przecież podobne naszym rozterki i dylematy, tyle że pragną rozwiązać je rabując, gwałcąc i podrzynając nam gardła. Naprawdę, przestańmy się czepiać takich szczegółów, bo nigdy nie dogonimy Europy, a zdjęcia z warszawskiego metra wypełnionego samymi białymi i beztroskimi mordami będą powodem kolejnych drwin i szyderstw w całym postępowym świecie !

Celebrate diversity to hasło tegorocznej Eurowizji, dodajmy do tego miliony imigrantów zalewających Europe. Jak pokazują badania naukowe imigranci po nabyciu prawa głosu, swój głos przekazują na partie lewicowe ponieważ to one je sprowadziły i dają im social i koło się zamyka, to porostu długoletni plan zdobycia władzy na całe dekady i dziesięciolecia a każdy kraj lub partia widząca ten plan będzie przedstawiany w świetle jak najgorszym przez politykowi i mass media z nimi współpracującymi.

użytkownik usunięty
PIXA_GOD

O choroba, miałem nadzieję, że mój wcześniejszy sarkastyczny wpis nie sprawi wrażenia wypowiedzianego na serio ;-)
To co się teraz dzieje, to walka o być albo nie być Polski i Europy. O ile Europa Zachodnia idzie prosto na dno, to my mamy jeszcze jakieś szanse. Ogólnie jest to objaw nieprawdopodobnego kryzysu cywilizacji europejskiej, wyrażający się również tym, że nawet papież i liczni biskupi pragną sprowadzić tutaj tych, którzy poderżną im ostatecznie gardła. Jeżeli sami chcą rozstać się z życiem, to ja oczywiście nie mam nic przeciwko i im z całego serca błogosławię na drogę do Raju. Problem jest tylko taki, że ja się tam nie wybieram i urojenia starych, obłąkanych dziadów mnie ku temu nie przekonają, podobnie jak festiwale Eurowizji, różne Kayah śpiewające dla Timmermans'ów czy Michniki wylewający od dziesięcioleci pomyje na Polskę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones