PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6901}

Krzyk

7,4 2 322
oceny
7,4 10 1 2322
6,1 7
ocen krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

NIE SA MO WI TY

ocenił(a) film na 9

Bardzo podobał mi sie ten film. Główna bohaterka to bardzo mocno razysowana postać, jest świetnie zagrana, z ciakwością patrzy się na jej zachowanie i poczynania. Dla mnie też bardzo ciekawy w filmie jest "klimat" lat 80tych, muzyka, otoczenie i bryła budynku domu spokojnej starości, w którym dzieje się większośc akcji. Film wywarł na mnie duże wrażenie. Polecam

_foxy_

Zgadzam się z tobą ten filmy wywiera ogromny wpływ na widza,rewelacyjnie zagrała Stalińska ,polecam dokument tego filmu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć z produkcji tego filmu.

ocenił(a) film na 8
EHNATON2

Gdzie można zobaczyć ten dokument?

prg197

Oj jak dawno to było, był to dokument zrobiony przez kino polska ,nie znalazłem go na YouTube, raczej małe szanse by go znaleźć choć kto szuka w sieci nie błądzi:)

ocenił(a) film na 8
EHNATON2

Stalińska zagrała świetnie ale to jak zagrała Iga można nazwać tylko brawurą . Tak genialnie zagranej roli matki alkoholiczki jeszcze nie widziałem

maciekb80

Iga to królowa aktorstwa a patologiczna mamuśka w jej wykonaniu to prawdziwe profesjonalne aktorstwo.

ocenił(a) film na 8
EHNATON2

Szkoda tylko że Stalińska która w latach 80-tych była na nie mniejszym topie niż Janda potem ulotniła się z wielkiego ekranu . Chyba charakter miała nie do zniesienia i w pewnym momencie reżyserzy się na nią wypieli . Oj Iga to jeszcze ta aktorka z tej starej rasowej szkoły teatralnej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones