PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748031}
5,2 2 510
ocen
5,2 10 1 2510
5,3 23
oceny krytyków
Krew Boga
powrót do forum filmu Krew Boga

Ten film to żart z widza, jakas hucpa. Pieczynski juz nie powinien nigdy zagrac w zadnym filmie, rezyser powinien wrocic do szkoly. Ludzie wychodzili z kin, tfu 6 osob bylo , zostalo dwie,.ja i Pan z obslugi (moze mial kare?)

ocenił(a) film na 2
Kinomaniakwarszawski

Poszłam do kina żeby się schłodzić w 35 stopniowy upał. Poczytałam opis dystrybutora i zachęcona wątkiem historycznym i religijnym zakupiłam bilet. Wyszłam po 30 min mimo że za oknem wciąż był skwar. Na sali były tylko dwie osoby, nie wiem czy ta druga została do końca. Wiem jedno że reklama kłamie. Film ewidentnie ma jakieś ambicje filozoficzne i antropologiczne ale ich przekazanje Fatalne. Szkoda bo piekne zdjecia oddajace jakies emocje ktorych pokrycia w fabule nie znalazlam. I te dialogi. Zgroza. Puszczenie tego filmu do dystybucji nie dosc, ze z klamliwym marketingiem to w dodatku latem kiedy mozg nam paruje i ledwo rozrozniamy na przejsciu swiatlo zielone od czerwonego. Wrócę do niego w domu wieczór może wtedy docenie geniusz twórców. Dnia 15 czerwca 2019 roku wystawiam zaś ocenę 2 i zaluje wydanych pieniedzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones