PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31381}
7,2 2 450
ocen
7,2 10 1 2450
Jutro będzie niebo
powrót do forum filmu Jutro będzie niebo

Ciepły film

ocenił(a) film na 8

Rzadko się zdarza, że w polskiej kinematografii ktoś nakręcił film nie będący superprodukcją albo filmem o mocnych facetach (z obowązkową rola B. Lindy i in. mu podobnych M. Kondratów) gdzie K... Ch.... J.... i P ..... padają z częstotliwością kul rewolwerowych. Film we wspaniałych pejzażach zapomnianego Dolnego Śląska pokazuje zwykłe ludzkie uczucia,i problemy i dylematy w sposób jak naj mniej skomplikowany - bo też jest filmem o zwykłych ludziach, którym los dokopał. Film zrobił na mnie miłe i dość niezapomniane wrażenie.

RAGAGE

Mi też film się spodobał.
Odbieram go jako nietypowy i klimatyczny. Nietypowy, bo faktycznie, czlowiek przyzwyczajony jest do K,, Ch... sypiących sie z ekranu warkim potokiem, no i niezastąpionych chyba Karolaków itp Szyców ;)
A klimat stwarza historia, no i zdjęcia. FANTASTYCZNE ZDJECIA!
Przeleciałam wszystkie tematy, i chyba jako jeden zwróciłeś na to uwagę.
Jak dla mnie, krajobrazy byly PRZEPIĘKNE, naprawdę, uczta dla oczu.

ocenił(a) film na 7
Mala_29

Należy dodać, że komentarz pochodzi z tych słodkich czasów, kiedy można było mieć obrzydzenie w natłoku Lindy i Kondrata - wiedzieliśmy, co czyniliśmy, ale kto mógł przypuszczać, że zamienimy to na Karolaka i Szyca.

Picu

celowo "uswspółcześniłam" odpowiedż. Choć nazwiska aktorów wybrałam tak na chybi trafił, wybierając te, o których najcześciej sie słyszy, i chyba najczęściej widuje na ekranach.
Czas leci, stare przemija, nadciąga nowe, choć niekoniecznie lepsze...

ocenił(a) film na 7
Mala_29

No właśnie prawie 10 lat minęło. Karolak i Szyc wciąż mają się nieźle w tym świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones