PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496486}

Dzieci Ireny Sendlerowej

The Courageous Heart of Irena Sendler
6,8 32 902
oceny
6,8 10 1 32902
5,0 5
ocen krytyków
Dzieci Ireny Sendlerowej
powrót do forum filmu Dzieci Ireny Sendlerowej

Dlaczego...

ocenił(a) film na 7

..film jest zaliczony do telewizyjnych i nie liczy się w rankingu? Nie żeby mi jakoś strasznie
na tym zależało, z ciekawości pytam, może się ktoś orientuje :D Bo pamiętam seans w kinie
i się zdziwiłam.

pigmejskipuszek

bo został wyprodukowany dla amerykańskiej stacji tv. Polacy gdy się o tym dowiedzieli -stwierdzili, że zrobią dubbing i ściągną ją do polskich kin.

ocenił(a) film na 7
clavier

Dzięki za oświecenie ;)

ocenił(a) film na 4
pigmejskipuszek

A w zasadzie to dlaczego filmy telewizyjne nie są uwzględniane w rankingu?

piokot

Bo nie są filmami z wielkiego ekranu. Jeśli byśmy zrobili ranking najlepszych wędlin, to nie możemy w niego wstawić chleba, choćby był z najwyższej półki, mimo tego, iż to i to jest pożywieniem.

ocenił(a) film na 4
jokris

No tak, ale w rankingu są uwzględniane np. filmy krótkometrażowe, animowane, dokumentalne, które też raczej trudno porównywać z filmami fabularnymi. Moim zdaniem łatwiej porównać w tym przypadku właśnie te telewizyjne, dlatego nie rozumiem ich braku w rankingu

piokot

No tak, ale ranking dotyczy filmów z dużego ekranu i tyle czy to animowane, krótkometrażowe, czy dokumenty. Jeśli zostały puszczane na dużym ekranie, to zaliczają do rankingu. Myślę, że chodzi o to iż filmy robione na duży ekran są przeznaczone dla szerszej publiczności, tzn nie ograniczają się do państwa w którym zostały wyprodukowane, a te dla tv raczej są robione dla stacji państwowych. I tak film zrobiony pod publikę polską, puszczany jedynie w Polsce nie miałby szans z filmami puszczanymi na świecie i w rankingu światowym, tak sobie myślę...

jokris

Wiele amerykańskich filmów telewizyjnych jest produkowanych z myślą o stacjach europejskich a nawet azjatyckich.
Podobnie jest też z włoskimi filmami telewizyjnymi, produkowanymi z myślą o Europie.

kaleenee

Owszem, ale nie do kina a ewentualnie do Tv, temat zupełnie inny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones