PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032230}

20 dni w Mariupolu

20 dniv v Mariupoli
8,2 4 265
ocen
8,2 10 1 4265
8,2 6
ocen krytyków
20 dni w Mariupolu
powrót do forum filmu 20 dni w Mariupolu

Film ma niezwykłą siłę rażenia. Po pierwsze przez fakt, że autor zdjęć i reżyser w jednej osobie praktycznie w pełni współuczestniczy w piekle, które ruscy zgotowali mieszkańcom Mariupola. Napis "Press" nie chroni go ani odrobinę bardziej niż każdego innego cywila. Po drugie przez drastyczność obrazów. Reanimacja dzieci, masowe groby, bombardowanie szpitala. Szokujące sceny, które rozegrały się tak niedawno.

ocenił(a) film na 9
iroquaiz

Ja ogólnie jestem w szoku, że wszystkie zdjęcia, filmy, które leciały u nas w wiadomościach z tego miasta pochodzą tylko od niego, bo był tam jedyną ekipą prasy. Bardzo dobry dokument dopełniający to co widzieliśmy w wiadomościach.

ocenił(a) film na 10
TomdeX

Również mnie to uderzyło, wiele scen z filmu kojarzyłem właśnie z mediów kiedy śledziłem wydarzenia na początku wojny, nie miałem pojęcia że ostała się tam jedna ekipa dziennikarzy....a ile  jeszcze dramatu musiało się dziać poza kamerami (o czym zresztą sam reżyser wspomina), zobaczyliśmy tylko niewielki skrawek tego piekła. Przerażający materiał.

ocenił(a) film na 8
iroquaiz

Należy raczej powiedzieć, że napis:"press" nie tyle nie chronił go bardziej niż zwykłego cywila, a stanowił szczególny cel dla orków....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones